Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja olyat érzek a...

Pár napja olyat érzek a hasamba mintha alul összegyülne valami, vagy valaki és kikeményedik egy kis gombócba, és ugy ki is áll a hasam azon az oldalon! 17 hetes kism. Ti éreztetek ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyet én is éreztem,15 hetes lehettem akkor most 19+5 hetes vagyok de csak akkor egyszer éreztem.Vajon a baba lehetett?Szted?

2009. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én sokat éreztem olyat, inkább a bal oldalamon, föleg zuhany után. most is csinál olyanokat, s persze nagyokat rug! Boldog babavárást!28heteske
2009. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én főleg akkor érzem mikor a hátamra fekszek (egy cseppet kellemetlen mikor érzem hogy emelkedik ki belőlem) de egyébként is szokta ezt csinálni a fejét meg a popsit már megtudom különböztetni mikor rárakom a kezem vagy kicsit megsimogatom akkor szépen vissza megy és újra tudok rendesen mozogni és akkor rohanás pisilni

31 hetes

2009. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én babám a jobb oldalamat szereti. A bal oldalon ritkán látom. A köldököm alatt egy kicsivel ki szokta nyomni a popóját. Amikor háton fekszem, szoktam figyelni. Olyankor érzem, ahogy nyomul kifelé. :) Pont most figyelgettem és már azt is észre vettem, ahogy egészen lent a fejét is kijjebb nyomta. Amúgy most fejvégű a fekvése. Rúgdosni pedig mindenfele szokott. Körbe rúgdosta már a pocim minden zugát, szegletét. :)

23 hetes kismami

2009. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos a babó!Nem?
2009. febr. 7. 16:59
 6/9 A kérdező kommentje:
olyan jó érzés ez!Nem?
2009. febr. 7. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ez ő lesz, nekem is csinált olyat! szerintem a feje lehetett, fejvégű volt akkoriban! De mostanság mindenhol felbukkan és már nem tudom, mije domborodik! Én nagyon szeretem őt nézni! Jó érzés!
2009. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én babám most kicsivel több mint 16 hetes, és nekem ezt sűrűn csinálja. Folyton mozgolódik, ezt az ultrahangok óta tudom, és nem is volt kérdés, hogy ez vajon ki lehet :)
2009. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ma kezdtem el először érezni úgy igazán, és én is ehhez hasonlókat érzek. Nekem viszont három babó van odabenn, és mindig máshol érzem. Akkor lehet, tényleg őket érzem??? Jaj, de jó! El se akartam hinni, de már ma egy csomószor éreztem. (meg az elmúlt napokban voltak azok a kis pukkanás szerű, rebegés szerű érzések is) Bár én még csak 15+3 vagyok.

Gratulálok neked, és boldog babavárást!

2009. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!