Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki városi vizsgázott...

Valaki városi vizsgázott pocakkal? Mozog a babym, sokat hányok és egyfolytában hányingerem van, nagyon gyenge vagyok.

Figyelt kérdés

Anyukák! Van köztetek olyan, Aki városi vizsgázott pocakkal? Sikerült Neki?

Totál kivagyok bukva, mert már mozog a babym, de még mindig sokat hányok és egyfolytában hányingerem van. Délig alíg bírok felkelni az ágyból, mert olyan gyenge vagyok.

A vizsga időpontja holnap derül ki, de biztos, hogy csak délelőtt és többnyire reggel vizsgáztatnak, amikor én hányok.


2011. febr. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes voltam mikor államvizsgáztam. De szerencsére nem volt hányós a terhességem.
2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te most Jogsira készülsz és "forgalmi vizsgára" vagy "forgalomból vizsgára" gondolsz? Nálunk így hívják :)
2011. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesóm 7 hónapos terhesen vizsgázott forgalomból, és harmadszorra lett meg neki, mert nem tudott koncentrálni.
2011. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem nagy vizsga, de a jogsihoz az elsősegély vizsgát 18 hetesen csináltam. hány hetes vagy? hátha addig még enyhül a hányingered. minden nappal jobb lesz most már
2011. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!