Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, ma elég...

39 hetes vagyok, ma elég furcsán érzem magam. Reggel sem ébredtem valami túl jól, hányingerem van, egyfolytában aludnék, és csak tengek-lengek a lakásban. Semmihez sincs kedvem. Lehet, hogy közeledik a szülés?

Figyelt kérdés
Egyébként jövő péntekre vagyok kiírva császárra. Fájásaim nincsenek, a babó is mocorog.
2009. ápr. 18. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy az időjárás változásokra,akkor attól is lehet,mert az utóbbi napokban aztán szeszélyes volt az április!De lehetnek éppenséggel a szülés előjelei is,amit írtál.Ha jóslóid sincsenek,akkor viszont inkább az előzőre tippelek.Nagyon irigyellek,hogy ilyen közel az idő,nekem még van 7 hét és már nagyon nyűgi vagyok.
2009. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg teheted pihenj sokat,mert hamarosan szülni fogsz!!!

Én is így voltam vele az első terhességemnél,az utolsó hetekben nagyon fáradt és kedvetlen voltam!!!

2009. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!