Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki a terhesség miatt...

Ha valaki a terhesség miatt hány, hányingere van, az hogyan jelentkezik?

Figyelt kérdés

Ha egyszer előfordul onnantól kezdve minden nap van? Vagy vannak üres napok is?

És olyan volt már valakinek, hogy már a + teszt előtt is jelentkezett ez a tünet?


2011. febr. 1. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hányós, de az émelygés állandóan kerülget. 4 nappal a nemvárt előtt kezdődött, azóta csak egyszer hánytam eddig. Volt olyan nap, hogy teljesen jól voltam, most 2 napja nagyon rossz.
2011. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan napok, amikor csak hányingered van egész nap, legalábbis nekem nem minden nap jött ki. 5-6. héttől van.
2011. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

12+5 vagyok. 5 héttől, minden áldott nap, reggeltől estig émelygek, és hányingerem van. Hányni sajna nem sikerül, pedig néha úgy érzem jobb lenne meg könnyebbülni. Viszont cserébe kb 40-50 hatalmas büfi van egy nap, ezért alig merek menni valahova, nem vagyok túl szalonképes:-D.

Azt hittem naívan 12 héttel befejezem ezt az egészet, de egyenlőre nem úgy néz ki.

2011. febr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!