Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 20. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egész jónak tűnik, én is néztem már. Mindenképpen többfunkciósat szeretnék,és olyat, amihez van minden és nem kell keresgélni a hozzá illő dolgokat. A színek elég harsányak, de 70 e Ft-ért a Brendonban láttam ugyanezt az összeállítást. Szerintem strapabíró.
2011. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó a színe! Jó nagy, elfér benne a nagyobb baba is. A nagy kerekek a rosszabb úton hasznosak. Kicsit nekem gnóm, azokkal a különböző méretű kerekekkel, de ízlések és pofonok. Átfordítható a tolókar, hasznos, ha pl. a szemébe sütne a nap.Az a fontos, hogy az első hónapokban vízszintesen legyen benne a baba, ezért feltétlenül nézzétek meg, hogy az alja vízszintesig dönthető e.
2011. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

59-ért láttam hasonlót egy környékbeli bababoltban ami nagyon megtetszett. Ugyanezeket tudta ránézésre, de ahhoz nem volt hordozó. Többfunkciós, téliesíthető, nyáriasítható, állítható tolókar, mózeskosár és pelenkázótáska volt hozzá.

Szerintem ok. Bár ami még érdekelne, hogy milyen kicsire lehet összezárni.

2011. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ezt a

babakocsit néztem ki, illetve egy baby merc-et:

[link]


Csak ezzel az a bajom, hogy hátul van a bolygókerék és ha még pici a baba, akkor nem szívesen tolnám úgy, hogy nem látok rá. Van tapasztalatotok arról, hogy mennyire zavaró, hogy nem elől van a bolygókerék? Ugyanúgy kormányozható, mintha elől lenne?

2011. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó!Átfordítható a tolókar!Tehát ott van a bolygókerék ,ahol Te akarod!
2011. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hátsó bolygó kerék: Nem olyan jó, de szokás kérdése. Állítólag akik úgy kezdik a tologatást, nekik az a furcsa, ha elől lesz.


A fenixről: mi is kinéztük ezt, aztán megnéztem élőben. Nem jött be. A mózes nagy, de mégsem volt ültethető. Kormányozni, billenteni sem volt túl könnyű. Kb 5 hóig fér el a baba mózesben, utána viszont még pici a sport részéhez, ami meg közel sem 175 fokig dönthető....

2011. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves 87%-os. Tudom, hogy átfordítható a tolókar (ez az egyik ok, amiért ez kell), de egy újszülött csecsemőt nem akarok úgy tolni, hogy nem látok rá.
2011. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ok!Bocsi!!!Nem értettem,hogy mi a baj vele!De ebben igazad van!És a hátsó bolygó valóban nem a legjobb!
2011. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha átfordítható a tolókar, akkor miért is nem látod az újszülöttet? Arra fordítod a kart, amerre belelátsz a kocsiba.

Kérdező!

Ezt a kocsit mi is megnéztük, jónak tűnik, könnyen kezelhető, és elég tágas a mózes része is.


Mi is hasonlót vettünk, pirosat.


[link]

2011. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dögnehéz,olyan 10 kg biztosan van,ami kategóriájában könnyűnek számít. Egyébként minden más igényt kielégít!
2011. febr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!