Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó gyógymód praktikát...

Valami jó gyógymód praktikát ételt italt első trimeszteri hányinger ellen? Kinek mi vált be? Magne B6-ot tudom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Soknak segit, ha reggel még felkelés ELÖTT az ágyban eszik pár falatot, vagy iszk egy pohár valamit. Azt, hogy neked mi az, ami jó, magadnak kell kikisérletezni (nekem egy pohár tej és utána egy citrom leve volt, ami segitett, bármennyire is hülyén hangzik).
2011. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nigra ***** válasza:
Sima B6-vitamin (nem magne b6) nagyon beválik. Ha rosszul vagy bekapsz 2szemet 10perc alatt hat.
2011. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél semmi nem segített, néha sós kekszek, most a másodiknál a Nestea barackos verziója, kortyolgatom, és simán tudok enni-inni, én a B6-tól rosszul vagyok kifejezetten. Ami még jó most, hogy többször eszek keveset, illetve, hogy a túl fűszeres kajákat nem eszek (de sósakat igen).
2011. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

gyömbér...

nagyon jó a B6, csak nagyobb dózisban TOXIKUS

Olvass utána a neten.

Én nem szedném csak amennyit a magzatvédő vitamin tartalmaz. Azon felül még úgy is nagyon sok minden tartalmaz B6-t. Könnyen túladagolható.

2011. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jéghideg szénsavas gyömbér
2011. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hideg víz, apró kortyokban. De tegnap még ez se jött be :(
2011. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jéghideg Coca Cola. És még mielőtt kikapnék: Orvos tanácsolta!
2011. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nigra ***** válasza:
én még így nem terhesen is napi 2 szem B6-ot szedek. Semmi bajom tőle. :)
2011. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig legyen valami a gyomromban. Legritkábban kétóránként dobok be pár falatot. Almát, narancsot, ropit, éppen amit kívánok. Reggel még ágyban a csokis Jóreggelt, éjszaka pedig víz. Ha közvetlenül fogmosás/lefekvés előtt eszem még valamit, megkönnyíti az éjszakát és a reggelt.
2011. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam a kefír a nyerő. :)
2011. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!