Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a hüvelyi...

Lehetséges, hogy a hüvelyi ultrahangnál érzékeny vagyok az ott használt zselére?

Figyelt kérdés
Múlt héten is és most is úgy érzem, mint amikor gombás fertőzésem van. Az előző alkalom után felhívtam a dokit, mondtam, hogy mit érzek, elmondta mit használjak. Most megint voltam uh-on és megint olyan érzésem van. Visszagondoltam és asszem múlt héten is pont ilyenkor kezdődött. Szerintetek?
2011. febr. 2. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha még lesz hüvelyi akkor mond a dokinak hogy utánna volt.


nekem a terhesség végén terhes kiütésem volt (hormonális)a hasamon, de azért elküldtek börgyógyászhoz és megkérdezte hogy csak ultrahang után van? mert a zseere is lehet valaki alergiás, de nem az volt nekem.

2011. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Én bizonyos síkosítót nem bírok, és az UHnál is olyasmit használnak.


Azért a gombás fertőzéstől én meg tudom különböztetni, nekem csak kiszárítja a "bőrömet" (nyálkahártyát) ott, és viszketek tőle. Nekem pár nap alatt teljesen el szokott múlni...

2011. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető!Nekem minden hüvelyi uh után pár napig erős folyásom volt.

Az illatosított betéteknél ugyanugy,azokat se használom.

2011. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezek szerint allergiás vagy arra a zselére.
2011. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Folyásom is elég erős ilyenkor :( Szuper... Mindegy, hüvelyit úgysem csinálnak sokáig, ugye?


Köszönöm a válaszokat!!

2011. febr. 2. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg csak az első UH a hüvelyi, a többi már hasi. Biztonság kedvéért szerintem vigyél magaddal saját síkosítót (amire nem vagy érzékeny), és ha hüvelyit kell csinálni valami okból, akkor kérd meg, hogy abból tegyen rá.


Gyógyulj hamar, és szép babavárást!

második

2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma 13:39-es vagyok.

Barátnőm a múlt héten volt 6 hetesen uh-on és képzeld nem hüvelyi hanem hasi ultrahanggal nézték meg. Nagyon meglepődtem,mert úgy tudtam,hogy ilyenkor a hasin még nem igazán látszódk a magzat. De látszódott,saját szememmel láttam a róla készült uh képet. Ezt csak azért írtam le,hogy "kikerülhető" a hüvelyi uh,csak meg kell beszélni az orvossal.

2011. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az első nekem is hasi lett volna, csak nem látszódott semmi. Beszéltem az orvossal, mostmár teljesen jó lesz a hasi is :)
2011. febr. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!