Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melegben, vagy amikor front...

Melegben, vagy amikor front van nektek is ugrál vagy magasabb a vérnyomásotok, -már aki érzékeny erre? Vagy velem van a baj? Én nagyon frontérzékeny vagyok. :- (

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a front miatt, de 140/90 fölött veszélyes, arra figyelj, hogy tartósan ne menjen a fölé. Boldog babavárást!

3,5 hós baba anyukája

2011. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak én szenvedek ettől!


Tegnap egész nap 135/98 volt a vérnyomásom, estére 140/90 volt. Szerencsére éjfélre lement 124/80-ra.


Nagyon paráztam hogy baj lesz.


Mi az az értéték amivel már kórházba kell menni amúgy?


34 hetes kismama

2011. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nekem is pont ezek az értékeim néha kisit több,de aztán mindig lemegy...Védőnőtől kérdeztem,de nem, adott választ hogy milyen értéknél kell kórházba menni...

Bár szerintem ezek az értékek ilyen melegben nem magasak...az ilyen meleg nagyon megvisel mindenkit.pláne a kismamikat...

2011. júl. 8. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!