Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be a pocakon...

Kinek mi vált be a pocakon lévő terhességi csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, egy kicsit tartok tőle, hogy csúnyán ki fog repedezni a bőrőm a hasamon. Természetesen nem halnék bele ha így történne, hisz a kisbabám kárpótolna mindenért, de ha mégis van rá lehetőség, megpróbálnám megelőzni, hisz striák nélkül a férjem előtt is kívánatosabbnak érezném magam. Arra lennék kiváncsi, hogy nektek van e olyan termék, vagy akármilyen készítmény, esetleg kezelés (tehát bármi) amit használtatok, s be is vált..?
2011. febr. 2. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem semmi:(


a jó hír viszont az, h már alig látszódnak, pedig kisujj vastagságú, lila csíkok voltak.

Két és fél éves a fiam.

2011. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Nivea babaolajat használtam kb. a 20. héttől, minden este zuhanyzás után. Egyetlen csík sem lett rajtam, pedig hatalmas pocakom lett a 41. hétre.
2011. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, h nekem a 36. héttől jöttek ki, már azt hittem, h megúsztam.
2011. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Anyukámnak nagyon csúnya a hasa, féltem, hogy az enyém is olyan lesz.

Tornáztam, és összesen 6 kg-ot híztam

Eucerin olaj, nem emlékszem a nevére, erre való. Gyógyszertárban vettem, viszonylag drága.


Nincsen csíkom. Most várom a második babát, ugyanezeket fogom tenni, használni.

2011. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés kiló hízás, minden este jó zsíros krém. (Ém MIlupát használtam).
2011. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a Vichy terhességi csíkok elleni krém vált be. Már az első perctől kezdve használtam reggel és este és nem lett egy csíkom sem. Én is nagyon féltem tőle!

Igaz, hogy nem olcsó ez a krém, de megéri és sokáig kitart egy tubus. Amúgy a vaterán is lehet kapni sokkal kedvezőnn áron mint a patikában.

2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez inkább genetika kérdése. Én nem kentem és hál' istennek egy csíkom sincs, barátnőm 20e Ft-os krémekkel kenegette, a 38. héten szanaszét szakadt a bőre.
2011. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Anyukámnak is elég csíkos a hasa(viszont ő nagyon sokat hízott mikor velem volt terhes). Azt mondta, hogy Ő nem kente semmivel. Nagymamámnak egy darab csíkja nem volt... Nagyon reménykedek, hogy ha kenegetem, akkor megúszom... :)
2011. febr. 2. 15:06
 9/18 anonim ***** válasza:
igazából semmi nem használ erre a problémára, ezt nekem a bőrgyógyász mondta, használhatsz akármit is, ez genetika, aki hajlamos arra, hogy a bőre megrepedjen, az nem tud ellene semmit sem tenni!!! Próbálkozz!! Nekem is megrepedt az első babánál, pedig kentem egyfolytában, reggel-este, sőt, ha húzodott, akkor még pluszban bekentem, sajna semmit nem segített!! Ez van.. úh. most nem is tudom, hogy milyen lesz a végére a hasam.. ez van ez is GENETIKA, mint sok minden más!!
2011. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia! Van a Garniernek egy sárga színű bőrfeszesítő testápolója, én azt használtam, nem repedt szét a bőröm. Remélem, most, a második terhességemnél sem fog, most is azt használom.
2011. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!