Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be a pocakon...

Kinek mi vált be a pocakon lévő terhességi csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, egy kicsit tartok tőle, hogy csúnyán ki fog repedezni a bőrőm a hasamon. Természetesen nem halnék bele ha így történne, hisz a kisbabám kárpótolna mindenért, de ha mégis van rá lehetőség, megpróbálnám megelőzni, hisz striák nélkül a férjem előtt is kívánatosabbnak érezném magam. Arra lennék kiváncsi, hogy nektek van e olyan termék, vagy akármilyen készítmény, esetleg kezelés (tehát bármi) amit használtatok, s be is vált..?
2011. febr. 2. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia.Első babánál is és most is babaolajat(gabi) használok,reggel-este kenem magam jó vastagon,cici,popsi has,comb:-)még csak 19hetes vagyok,de már két flakonnal elfogyott.A kisfiammal nem lett csíkom(2.5éves),remélem most is megúszom.Fontos még a mértékletes hízás, és a folyadékbevitel is.Bár sajna így is lehetséges,hogy nem bírja a bőr.Kellemes babavárást.

Üdv

19h km és 2.5éves nagy legény anyuja

2011. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy valaki azt írja, hogy genetika!!!! Persze, az is benne van, de igenis LEHET TENNI ELLENE!

Sok folyadék, rendszeres kímélő körkörös masszírozás, mozgás és a bőrödnek megfelelő krém használata.

Nekem a körömvirág krém vált be, azzal kenem reggel-este, most vagyok 40. hetes kismama és gyönyörű a hasamon a bőr és remélem ezt a pár napot még kibírja:)))

Pedig meg voltam győződve arról, hogy szét fogok repedni mert kamaszkoromban begyűjtöttem jópár striát a derekamra és a fenekemre/combomra.

Ja és hatalmas a pocakom és 17 kg-t híztam elsősorban mellre és hasra! Nem repedt ki semmim!

2011. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!! :)

Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat!

Természetesen hiszem, hogy a genetika ujja is menne van, de abban még jobban biztos vagyok, hogy számít a folyadékbevitel, a bőr erős hidratálása krémekkel/olajokkal, illetve a mozgás(hogy csak a megfelelő mennyiségű súlyfelesleg kerüljön a kismamára)...

Köszönöm, hogy ilyen sokan leírtátok a tapasztalataitokat, és szívesen várom a többiekét is, akik még úgy döntenek, hogy leírják ..! :)

2011. febr. 2. 17:05
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia.


A 4.hónaptól szedem a schüssler só tablettát, mivel Dr. Schüssler szerint nem elég csak kívülről táplálni a bőrt. Emellett használtam a schüssler 1+11 testápólót (jelenleg a testápolót nem lehet beszerezni :( ). Így 2 hete az eucerin tusfürdőt és olajat használom + körömvirágot.

Eddig nincs egy darab csíkom sem. JAh, napi 3 liter vízet megiszok, de néha többet.


Üdv: 38hkm

2011. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A DM-ben kapható babylove terhességi csíkokra való olajjal kentem,nem lett egy csíkom se.Most a másodiknál gabi testápolót használom.

Szerintem ha meg van a kellő hidratálás akkor meglehet úszni csíkos nélkül.

2011. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én a dm-es, babylove Mama massage krémmel kenem már a 13.hét óta. Nekem ez nagyon bevált, egy csíkom sincs, bár ez tényleg inkább genetika, bőrtípus függő. 38 hetes km
2011. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

És ezt a schüssler só tablettát hol lehet beszerezni? Gyógyszertárban? Nem hallottam még róla... :) Utána néztem egy kicsit, és azt írják, hogy nagyon sok terhességi panaszra jó. Pl aranyér, terhességi csík, hányás, fogromlás, orrvérzés. Ez nagyon jó, mivel én alapból orrvérzős vagyok ( gyengék az erek falai az orromban) de mióta terhes vagyok sokkal sűrűbben vérzik.

Köszönöm szépen a sok hasznos tanácsot!! :) Szívesen várom még, ha valaki tud még valami újat írni, illetve az is nagyon sokat számít, hogy itt olvasom, hogy sokan majdnem ugyan azokat használták, ami be is vált. Így legalább így könnyebb lesz döntenem... :)

2011. febr. 3. 01:03
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia, a schüssler sót gyógyszertárban lehet kapni két fajtát kell szedni legalább 3 hónapig, de Én folyamatosan szedem, az egyiket egyik nap 3*1, a másikat másnap 3*1 vel. A lányeg hogy egyszerre 3 féle panaszra szedhetsz egyidejűleg ilyen sót. Én még a fogaimra szedek ilyen sót hogy ne menjenek tönkre mire megszülök.


Üdv: 38 hkm

2011. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!