Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. heti ultrahangon azt...

31. heti ultrahangon azt mondták, hogy fejvégű a baba. De én meg azt érzem a mozgásából, hogy keresztbe fekszik bennem, vízszintesen. Ez lehet?

Figyelt kérdés
Szinte az összes ultrahangon fejjel lefelé lógott mint a denevér és az utolsón azt mondták, így is marad, mert nincs oka megfordulni. A mozgását viszont mindig kétoldalt érzem, ha csuklik azt meg a petefészkemnél. Akkor most hol van ez a gyerek? 36 hetes vagyok
2009. febr. 8. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezen én is sokat gondolkodom, félek hogy megfordul.

A csuklást lent érzem ,szóval szerintem fejjel lefelé van, rugdosni felefelé rúg.

Remélem nem vicceli meg a mamit!:-)

2009. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csuklást én is petefészkemnél (bal) szoktam érezni, nekem is fejvégű fekvésben van, legalább is a 30. heti UH-on úgy volt.

Néha már nem tudom, hogy milyen testrészét nyomja ki Talán a fenekét? A lábát - szerintem - a bal oldalamnál szoktam érezni.

A hasam is féloldalasan el szokott deformálódni.

36 hetes

2009. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is oldalt éreztem a mozgását (jobb oldalon), mégis fejjel lefelé volt. Szépen beilleszkedett, meg sem fordult születésig.

Sztem ne aggódj, már tényleg kicsi az esélye, h megforduljon és a helye is egyre kevesebb.

Ha mégis megfordulna, még lesz UH, majd kiderül. És még akkor is visszafordulhat a helyes irányba a végéig. Meg ezen segíteni is tudnak.

Véleményem szerint nem fog már megfordulni. Kevés a helye.

2009. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Már napok óta foglalkoztatott ez a gondolat. De ezek szerint nem mérvadó, hogy hol érzem mozogni. Amúgy tényleg szűk lehet a helye, mert mindenhol ott van, de főleg az oldalamba szeret tapicskolni.
2009. febr. 8. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Na ezt akár én is kérdezhettem volna azzal a különbséggel hogy mi a 33.hétbe lépünk holnap. 2 hete is, és az összes uh-on korábban koponyavégű fekvésben volt Babóka, és nekem is azt mondták hogy nagy valószínűséggel akkor így is marad a 40.hétig már. Viszont én is többnyire az oldalamban érzem a rugdalózásokat, mintha keresztbe feküdne.Csuklást eddig egyszer tapasztaltam, balra lent. Szóval érdekes... Remélem annak ellenére hogy tényleg az oldalamat rugdossa sokszor, azért fejjel lefele van, és úgy is marad a Drága a hátra levő 2 hónapban :) Nektek is ezt kívánom, és könnyű szülést nektek is!
2009. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!