Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elvetéltem? Aki...

Lehet, hogy elvetéltem? Aki tapasztalt már hasonlót, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

3 hete kiderült,hogy gyermeket várok... Hétfőn elkezdtem vérezgetni... Orvostól orvoshoz rohangáltam. Volt, aki meg sem vizsgált, azt mondta, ez normális az első hónapban... Múlt pénteki ultrahangon 11cm-es volt a petezsák mérete, most szerdán 10 cm-t látottak az UH-n. Az orvosok nem mondtak szinte semmit, csak annyit,hogy ha durván vérzek, menjek vissza kontrollra. Tegnap iszonyatosan elkezdtem vérezni, be is mentem a Dél-Pestibe, ott megvizsgáltak, nem láttak semmi rendelleneset.

Ma egész jól voltam, nem fájt semmim, a vérzésem is lecsitult... De az előbb valami nagyon furcsa dolog történt. Rettenetesen megijedtem... Valami nagy darab akármi távozott a szervezetemből, de azt hiszem, nem csak alvadt vér volt...

Aki tudja, hogy milyen egy vetélés, kérem segítsen! Tudom,hogy szörnyű ilyesmire visszaemlékezni, de egyedül vagyok itthon, mert a párom dolgozik, és nem tudom, mit csináljak!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 3. 19:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
öszintén sajnálom,szabad tudni h hanyadik hétbe voltál?
2011. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Adri baba ***** válasza:

Őszintén sajnálom ami veled történt!:(

Remélem nemsokára hallunk rólad hogy újra babát vársz.

Nehéz ilyenkor bármit mondani....

Erőt és Kitartást Kívánok!!!!

2011. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
sajnalom ami veletek tortent, viszont jobb lett volna ha hagyod spontan elmenni es nem kertel volna mutete plane hogy mar megindult a verzes. ilyen korai terhessegnel valoszinuleg olyan lett volna mint egy erosebb havi es mar a kovetkezo ciklusban probalozhattatok volna megint igy viszont varni kell 3 honapot
2011. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta,hogy nem biztos, hogy teljesen kiürül a szervezetemből minden... Ezért jobban járok, ha megcsinálják a műtétet.


Azt hiszem, most várunk így is, úgy is... Elég megterhelő volt ez az egész tortúra.


6 hetes volt.

2011. febr. 5. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!