Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. heti kombinált...

Edit12 kérdése:

Ha a 12. heti kombinált tesztnek jók az eredményei, érdemes megcsináltatni az integrált tesztet is?

Figyelt kérdés
Még nincs meg az eredményem, csak szeretném felmérni, hogy ti hogyan döntöttetek, döntenétek ilyen helyzetben.
2011. febr. 4. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Az integrált és a kombinált is a 12.héten van. Mire megjön a kombi eredménye, addig lecsúszol az integráltról.

Amúgy felesleges, ha a kombi eredmény jó, nem kell több vizsgálat.

A négyes tesztet lehet később is megcsináltatni (16.héten).

2011. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az integrált teszt a 4-es teszt, amit a 18.hétig lehet megcsináltatni.

Szerintem ha a kombinált teszt egyértelműen jó, akkor felesleges a másik.

2011. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi csak a kombinált tesztet csináltattuk meg aminek szerencsére teljesen jó lett az eredménye!Mi a négyes tesztet már nem csináltattuk meg!
2011. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én megelégednék a kombinálttal. (és persze az uh eredményekkel)főleg, hogy az integrált már fizetős, nálunk nem is kevés: 30.000 Ft lett volna. ráadásul a bizonyosságot is csak pár százalékkal növeli, de 100%ban az sem megbízható
2011. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h írtatok. Igazából én is az eredménytől teszem függővé.
2011. febr. 4. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A kombinált és az integrált teszt nem egy időben van. Rosszul tudják. Nálunk a kombinált teszt eredménye határeset volt. A doki mégis megnyugtatott. Ennek ellenére a saját magunk megnyugtatására megcsináltattuk 16. héten a kombinált tesztet is. 15e forint volt. Sokkal jobb százalékos eredményt kaptunk. Ekkor nyugodtunk meg igazán.(Az integrált és az afp.-t kell a 16. héten csináltatni.)
2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az integrált teszt része a kombinált teszt. annyi a különbség, hogy az integráltnál nem csak a 12. héten, hanem később is végeznek vizsgálatokat. ez a különbség. tehát az integrált több, igy biztosabb eredményt ad.
2011. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!