Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai UH után...

A 12. heti genetikai UH után meddig érdemes/kell a kombinált tesztet megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Kicsit bajban vagyok,ma elmentem genetikai UH-ra, ahol közölte a doki, hogy csak 11+5 hetes vagyok, így ő nem mér értékeket, menjek vissza 1 hét múlva, amikor majd 12+5 hetes leszek.

Ha jól tudom, ezeknek az értékeknek akkor van értelme, ha elmegyek vérvételre is, azaz kombinált tesztre.

Szívesen elmegyek, csak az a baj, hogy jövő hét végén elutazok 2 hétre külföldre, és addig nincs a magán dokim!

Mire meg visszajövök, addigra meg már 15 hetes leszek!

Ehhez kell beutaló vagy hogyan tudom intézni, ha nincs a magán dokim és ő nem tud adni? Na és meddig kell hogy elintézzem?Még utazás előtt?

Bocsi, ha hülye kérdéseim vannak, de nem szoktam se sztkba se kórházba járni így nem igazán tudom mi hogy megy!


2011. aug. 10. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,mert én az előző terhességemnél pont 11+5 hetesen voltam,most pedig kedden megyek majd és 11+3 hetes leszek.Nekem igy adták az időpontot tehát biztos hogy neked is meg lehetett volna mérni a babádat.
2011. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, majdnem össze is vesztem a nővel, de azt mondta, ő nem ír így semmit a papíromra!

Azt is mondtam neki, hogy elutazom,azt mondta erre, hogy akkor nézessem meg ott! (külföldre megyek)

A dokim is direkt erre az időpontra kérte, mert ő is tudja, hogy elutazunk!

Hiába mondtunk bármit a nőnek, hajthatatlan volt, hogy ezek így nem pontos értékek.

2011. aug. 10. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma mondta a védőnőm, hogy szeptembertől 10000 ft lesz a kombinált teszt. Nekem szept. közepén kellene mennem, és kérdeztem, hogy fontos-e, azt mondta nem, régebben nem is volt, csak pár éve van ilyen. Lehet pont ezért akarják fizetőssé tenni, mert nem is annyira fontos, hogy a tb állja.
2011. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 plusz 2 naposan csinálták meg a kombináltat a kórházban.Beballagtam, uh-ra bejelentkeztem, és ott közöltem, hogy kombináltat szeretnék.Hamar kész is voltam.
2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg 7.000.-Ft a kombinált teszt (legalábbis én ennyit fizettem). Szerintem felesleges megcsináltatni, mert nagyon későn jön meg az eredménye. Nekem az afp eredménnyel majdnem együtt jött meg...
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az sztk-s terhesgondozáson is adnak beutalót. Csak nyilván végig kell ülnöd! Egyébként 11-13 hét között lehet megcsinálni,tehát nem értem miért szórakoznak!

Na ezért utálom én az sztk-t!

2011. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Úgy látszik, most én voltam a soros, akivel ki kellett b@szni!

Ez a Magyarország már csak ilyen! Pénz beszél...

2011. aug. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!