Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire bízhatunk a 4D...

Mennyire bízhatunk a 4D ultrahangban?

Figyelt kérdés
22 hetesen voltunk a 4D-n,ahol nem találtak semmi rendellenességet. Mennyire biztos,hogy tényleg minden rendben van? Tudtok olyanról,hogy mégis betegen született a baba?
2009. febr. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem a 4d számít hanem h a doki jó e aki nézi a babát, én nem az uh ban bíztam hanem a dokimban.
2009. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a 4d ultrahangnak nincs igazán diagnosztikai jelentősége, az igazából csak baba mozi. Ha végeznek egyben genetikai szűrést azt itt is 2D ultrahanggal csinálják. Igaza van az előzőnek, megbízhatóság szempontjából nem igazán az számít, hogy milyen gép stb, hanem, hogy mennyire profi szakember az aki a gép mellett ül.
2009. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan az végezte a 4D, mint aki eddig a vizsgálatokat végezte sztk-ban 2D. Elég jó nevű kórházban nem hiszem,hogy nagyon "béna" lenne.
2009. febr. 8. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
oké, csak te kérdezted, ha jó a dokid, akkor megbízható persze
2009. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a doki, akkor is szerintem ugyanannyira megbízható az eredmény, mint az összes többi vizsgálat. Kb. 85-95%-os. (és persze, hogy volt már olyan, hogy mégis betegen született a baba, sajnos. De ez vagy a doki hibája volt, vagy olyan betegség, amit nem lehet kiszűrni) Ezzel nem ijesztgetni akarlak, egyáltalán nem! A lényeg, hogy mindent rendben talált, úgyhogy ne parázz. Te is arra gondolj, hogy minden rendben van.
2009. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!