Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihetek a 12 hetes...

Mennyire hihetek a 12 hetes ultrahangban a nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma voltunk ultrahangon, és az orvos lemérte a kisbabámat. Nem volt túl nyugodt baba, de mondta az orvos, hogy mintha kisfiúnak akarná magát mutatni, de még nem mondja, hogy az is lesz. Sajnos csak 2d-s vizsgálat volt, a gépe nem olyan komoly. Szerintetek mennyire adjak erre a vizsgálatra? Volt már olyan hogy valakinek első ilyen vizsgálaton hasonlót mondtak és mégis kislány lett?
2011. szept. 1. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek kisfiút mondtak, és az is lett, unokatesómnak kislányt mondott dokija, és az is lett.De szerintem a 12 hetes Uh még nagyon megbízhatatlan ebből a szempontból, és inkább ne éld bele magad a dologba.Mondjuk az is igaz, hogy a kisfiúkból már nehezebben lesz kislány:)))

Amúgy mit szeretnétek, első baba?

2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha 4d-n lettél volna még akkor sem lenne biztos az eredmény, még annyira korai szakaszában van a nemiszervek fejlődése.
2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

itt még előfordul hogy tévednek! néha a lábaközé megy a köldökzsinor és az is bekavar! erre ilyenkor még ne adjál!

nekem szerencsém volt a fiammal: mert ő premier plánba mutatta magát a 12 hetesen és a kontroll 12 hetesen is ! szóval nekem egyértelmű volt és a dokiknak is!

a lányommal most várni kellett a 19. hétig!

és 4D-s en mondták meg végül - mert nem mutatta magát csak ott!

2011. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12 hetesen nem nagyon szoktak még a baba neméről nyilatkozni. Van akinek még a 18. hétnél sem látszik igazán, mert úgy fordul vagy nem fordul a baba. Az orvos nyilván nem feltételes módban fogalmazott volna, ha bármi biztosat mondhatott volna.
2011. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

16hetes korukra alakul ki a babák nemi szerve- addig egyforma nekik- én nem is értem hogy tudnak ilyekor a dokik 12hetesen már nemre tippelni.

Nekem pl a Dr. Hajdú Krisztina genetikus dokinő nem mert tippelni 14hetesen, mert azt mondta, hogy ebből még bármi lehet!

Szóval szeritem még ne éld bele magad száz százalékra!

Boldog babavárást kivánok!

2011. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én kierőszakoltam Hajdu doktornőtől egy tippet a 12.hetin, azt mondta,talán lány, de ez nagyon nem bizti,mert ilyenkor még tényleg nagyon egyformák a nemiszervek!

24 hetes vagyok és már 100%-ra látszik,hogy kisfiunk lesz!:)

2011. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. első baba, igazából teljesen mindegy. én kislányt éreztem, így már arra számítottam, most meg már hogy mondta, hogy "nagyon kisfiúnak mutogatná magát" már nem tudom eldönteni, hogy mit is higyjek. ;) de ő is azt mondta, hogy még nagyon egyformák. :)
2011. szept. 2. 06:15
 8/22 Atroposz ***** válasza:
Nagynéném mesélte :Sok 16 hetes boldogan mesélte neki hogy nekik fiúk lesz.Ő bement a doki azt mondta hogy nem lát semmit ebből tudta mind a 2x hogy lánya lesz.Általában ha 16 hetes magzat megmutatja magát akkor látszódik ,hogy mi lesz.
2011. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Atroposz ***** válasza:
de tévedhetek is.
2011. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de még csak 12 hetes volt. ;) 1 hónappal később már nyilván más a helyzet.
2011. szept. 3. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!