Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesti genetikán (Sote 1. )...

Pesti genetikán (Sote 1. ) aki volt, érkezési sorrendben hívnak be vagy időpontra?

Figyelt kérdés
Van időpontom csak arra lennék kíváncsi, hogy érdemes e előbb menni vagy betartják az időpontot?
2011. febr. 6. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
előbb semmiképpen ne menj, 2-3 órás várakozásra számíthatsz nyugodtan.
2011. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Előbb miért ne menjek??

Nem sorszámot kell húzni??Vagy betartják az időpontot??

Köszi szépen!

2011. febr. 6. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hetente jártam oda, úgyhogy elmondom, hogy van.

Nincs sorszám, időpontot kaptál, addigra menj.

Ha pl 10-re kaptál időpontot, 10 előtt 10 perccel ráérsz odamenni. Kijön a nőci és bekéri a papírodat. Visszaülsz és vársz. Aztán név szerint szólítanak. Bemész, felveszik az adataidat. Kapsz egy hívószámot, ettől kezdve már nem a neveden hívnak majd, hanem ezen a számon. Ez a személyi számod utolsó 4 számjegye lesz.

Kapsz genetikai kiskönyvet is, abba vezetik majd a tanácsadások időpontjait.

2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infót akkor nem megyek sokkal előbb.

Neked miért kellett menned??

Én már tiszta ideg vagyok!Alacsonyabb lett az afp-m (0,66)

Aztán meg láttak a koponyájában a 18 hetes uh-n az oldalkamra szarvában egy 7mm-es tágulatot.De nem volt jó a gép azt mondta lehet nincs is ott de ő így látja.

2011. febr. 6. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

13:11-es vagyok


Nekem egy vírus tesztem lett rossz, de elvileg nincs semmi probléma, 8 hét genetikára mászkálás és idegbaj után azt mondták, megnyugodhatok, nincs komoly probléma.

Az afp miatt ne izgulj nagyon, ennél sokkal alacsonyabb értékkel is születnek egészséges babák, főleg, hogy ez a vizsgálat amúgy is egy elavul dolog, csak nálunk fújják ennyire fel. Genetikán lesz UH vizsgálat is, ott majd megnézik, hogy minden rendben van e. Nyugi, biztos nem lesz baj.

Olyan kismamákkal találkoztam ott, hogy sokkal rosszabb és nagyobb problémájuk volt a doki szerint, aztán a vizsgálatokon kiderült, hogy nincs nagy vész.

Keress rá itt a GYIK-en is, van egy csomó afp-s és genetikás kérdés és van hozzájuk egy csomó hasznos válasz is.


PL.:


Ennél az első válaszoló voltam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ennél a harmadik, itt leírtam a vizsgálat egész menetét. Van már tapasztalatom bőven. :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez csak kettő a sok közül, remélem találsz köztük megnyugtató válaszokat!


Kitartás, majd írd meg légyszi, hogy mi volt!

2011. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!!Jelzem mi volt!
2011. febr. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!