Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec. 17-én volt az utolsó...

Dec. 17-én volt az utolsó menszi. Az ultrahang és a vizelet is kimutatta, hogy babám lesz. Sokat viszket a hüvelykörnyéke, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
És nem igazán vagyok ráhangolva a szeretkezésre, a rosszullétek miatt. Megváltozik /ez/ még?
2008. jan. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
lehet, hogy v.mi gombás fertőzésed van, attól viszketsz. menj el dokihoz, ad kúpot. addig ne szeretkezz a férjeddel, mert megfertőzöd őt is.
2008. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha folyásod is van, akkor mindenképp menj orvoshoz, de amúgyis megemlítheted neki, nem lesz baj, kapsz rá gyógyszert. A szeretkezéssel kapcsolatban annit tudok mondani, hogy nálam is hullámzó a dolog. Az elején én sem kívántam, volt, hogy kellemetlen volt, aztán jobban kívántam, mint valaha és most ismét passzív vagyok.

Gratulálok a babához.

27hetes kismama

2008. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésed lehet hormonálisan.Arról nem tehetsz de légy körültekintő pl.napi 3x mosd meg magad,saját törölközőt használj és ajánlom a canesten krémet a kúppal,de erről kérd ki a dokid tanácsát!!Úgy tudom a 3.hónaptól a 6.-ig lehet,de nem biztos.Azzal nem ártasz ha krémezed de a kúpról beszélj a dokival feltétlen.
2008. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Írtad, hogy ultrahangon voltál, tehát látott orvos, nem vette észre, hogy valami baj van? Bár lehet, hogy utána kaptál el valami nyavalyát, de mindenképpen menj vissza hozzá, mert az nem jó. Hüvelykúpot addig ne használj, amíg doki nem látott, de a krém nem árthat.
2008. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vizsketést kezelni kell, a nőgyógyász ír rá neked valamit, nézesd meg mindenképp!!!

A szexhez lesz még kedved, hidd el, párod még el is fog szökni:-))Ez természetes ilyenkor, ne aggódj.

2008. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!