Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy még nem...

Elképzelhető, hogy még nem tudta kimutatni az ultrahang? El is sírtam magam az orvosnál. Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Ma voltam (hüvelyi) UH-n.2 napja pozitívat teszteltem! De az UH-n nem láttak még semmit.Viszont talált egy 2 cm-es cisztát...nem mondott rá semmit(se gyógyszer se semmit, csak mondta hogy ott van! Minden terhességi tüneteim megvannak (Fáj a mellem,5 percenként pisilek stb. ) 32 napos volt a ciklusom!
2011. nov. 4. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hááát, lehet hogy túl korán mentél? Labort nem kért? HcG szint?
2011. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

nekem sem látott a doki az 5 hetes terhességemből semmit(igaz hasi volt)1 hétre rá már megvolt a kisfiam.már 2 éves.

mióta késik?mikor kell visszamenned?valószínű,hogy egyszerüen,csak túl koraterhes vagy még.próbálj megnyugodni.

2011. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
tudod nem akarlak elkeseríteni,de nekem is pozítív volt a teszt,és voltak tünetek,de cysztám volt,és műtét lett a vége.
2011. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De úgy hallottam , hogy ciszta mellett nem veszélyes a terhesség...persze attól függ milyen és mekkora a ciszta, és hogy hol van!Nekem a bal petefészkemben van egy 2 cm-es.

Most vagyok a 34. ciklusnapon!

2011. nov. 4. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Szia!de hát 2 napja teszteltél csak +!én már egy hete és még mindig nem mentem orvoshoz mert azt mondják h ilyenkor még nem látnak semmit!én csak 2 hét múlva megyek!menny vissza Te is 2hétmúlva akkor már biztos ott lesz!
2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
1hét múlva biztos hogy látni fogja a petezsákot ne izgulj
2011. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

igen nyugodj meg, nagyon koránm entél..nem véletlen mondják h 7hetes kor alatt nem nagyon érdemes menni...mert ha lát is petezsákot stb szivhang általában 4-5hetesen nincsen...

szoval te akkor 4,5hetes vagy most, korai...főleg h hasi uh-al nézett meg..nem is értem miért.

menj vissza kb 2hét mulva s ott lesz a kicsike:) addig is nyugi, ne stresszelj azzal csak ártassz!(tudom könnyű mondnai,de probálj meg kikapcsolni):)

2011. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Mikor volt az utolsó menstruáció? Mert gondolom még csak pár napja késik, ha 2 napja teszteltél, ilyenkor meg még nem nagyon látszik UH-n a terhesség.

Általában a kimaradt menstruáció után 2-3 héttel érdemes leghamarabb orvoshoz menni, mert addig nem látszik semmi.

2011. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ja most látom, hogy írtad, hogy hányadik napon vagy.

Nem csoda, hogy nem látszott semmi, nagyon korán mentél dokihoz.

2011. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak pontosan nem tudtam, hány hetes lehetek, mert neten össze-vissza írják...azt mondta jövőhéten menjek vissza! Akkor már látszódni fog?...vagy lehet hogy csak a cisztát nézi, hogy nő e!!
2011. nov. 4. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!