Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt beágyazódásos vérzésed...

Ha volt beágyazódásos vérzésed, az mennyi ideig tartott, mikor és milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hematóma miatt volt pecsételésem. De ez persze csak akkor derült ki, amikor ultrahanggal megvizsgált az orvos. Kaptam gyógyszert, feküdnöm kellett a 12.hétig, utána minden rendben volt.

Azt, hogy valójában mitől van vérzés/pecsételés, csak az orvos tudja megállapítani. Érdemes ilyen esetben rögtön felkeresni.

2011. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont amikor menstruálnom kellett volna elkezdett valami barna maszat jönni, de nem vér volt. 3 napig tartott.
2011. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vagyok 6 hetes,amikor meg kellett volna jönnie,akkor kávé színű pecsételésem volt,ami 4 nap alatt teljesen elhalványodott,és elmúlt.Azóta voltam Ultrahangon,minden okés.Remélem nem jön vissza,és minden rendben lesz.Utrageston hüvelytablettát kaptam,mert ez a progeszteron hiány miatt is lehet.Sok szerencsét,remélem nem lesz baj nálatok,vigyázz magadra.
2011. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 6., 8., 9.héten volt nagyon minimális rózsaszínes vérzésem. Azt mondta a doki, hogy hajszálér pattanhatott el, tehát szerencsére nem a babától eredt. Nekem a 9.heti 3x-i vérzés után Duphostan tablettát írt fel, ami a 12.hétig kellett szednem. Azóta (lekopogom) semmi bajom.

17 hkm

2011. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!