Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a beágyazódásos vérzés?...

Milyen a beágyazódásos vérzés? Hogyan kell azt elképzelni? Más tapasztalt már ilyet? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél mensi előtti napon törléskor barnás , pirosas lett a papír, nem csöpögött nem folyt, ennyi volt , rá három napra pozi teszt.

Másodiknál ovu után 10.napon törlésnél sűrű váladék vércsíkkal szintén törlésnél, majd semmi, még aznap pozi teszt.Ja és rengeteg vizes folyás.

2011. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát a beágyazódás után már pozi teszted lett?

Nekem mensi előtt egy héttel volt nem igazán mensinek mondtható valamicske.Ez akkor lehet ilyen vérzés?

Akkor mikor teszteljek hogy megtudjam?

2011. júl. 17. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, az orvos azt mondta nem baj, azonban ha erős, akkor érdemes foglalkozni vele, mert vetélést jelezhet. Egyébként olyan teszt is van ma már, ami a feltételezett fogantatás (nem tudom mennyire számolgattatok) után következő hetedik napon kimutatja a terhességet. Tesztelj nyugodtan, persze főként reggel érdemes. Vagy meg napközben olyankor, amikor már rég voltál utoljára wcn :) Nagyon sok sikert, majd ird meg mi lett az eredmény.
2011. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Először is köszönöm hogy írtál!!!

Hát számolgatni nem számolgattunk mert 6 éve szültem és és múlthónapban jött meg először 19.-én.Aztán ha jól számoltam e hónap 17.-én vagyis ma kellett volna megjönnie.Mi 9.-én és 10.-n este voltunk együtt,de 11.-én reggel már volt pecsételésem.Akkor mikor teszteljek szerinted?Még nem valószínű hogy reggel kimutatná a teszt ugye?

2011. júl. 17. 22:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 6 éve hanem 6 hónapja szültem.
2011. júl. 17. 22:12
 6/7 A kérdező kommentje:
A reggeli pecsételést úgy értsd hogy véres nyálkás valami kijött,aztán egésznap semmi és estére volt barnázás.Ez két napi volt így és elmúlt.Viszont két nap alatt nem hiszem hogy lenne beágyazódásos vérzés nem?
2011. júl. 17. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát két nap után nem nagyon hiszem... De nem tudom sajnos. Majd ird meg mi a helyzet.
2011. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!