Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának a fogorvosi...

Árt a babának a fogorvosi érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama.
2011. szept. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
csak helyileg hat, így a babához nem jut el. de gondolom, szóltál, hogy kismama vagy...
2011. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem annak idejen nem adtak injekciot, csak lidokainnal fujtak be. Mindenkeppen beszeld meg az orvossal, mert lehet, hogy van olyan erzestelenito, ami arthat, es van olyan is ami nem.
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond meg feltétlen a dokinak, hogy kismama vagy, de én is úgy tudom, h helyileg hat, nem jut át a babához!
2011. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, de szólni kell, hogy kismama vagy, mert nem mindegy, hogy melyik tip. adja.
2011. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! én először a terhesség miatt kötelező góc"kutatás" miatt mentem a fogorvoshoz, hogy írjon a kiskönyvembe. mivel volt 2 lukas fogam az egyiket azonnal meg is csináltattam, de mivel érzéstelenítő nélkül nem bírtam volna ki, előbb megkérdeztem, hogy kaphatok e kismamaként és azt mondta az orvos, hogy persze, a babához semmi köze nem lesz, nyugodtan adhat és így adott is, és megcsinálta a fogamat. a második lukkal ugyanígy voltam. ;) szóval a válaszom: igen adható és nem, nem árt. ;)
2011. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek :)!
2011. szept. 28. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

2 hete voltam fogorvosnál, mert letört egy darab a fogamból. Szóltam, hogy kismami vagyok, kaptam injectiót, azt mondta semmi gond nem lesz. (Nő, is szült nem olyan régen.) Nem is volt semmi gond. A fél arcom lezsibbadt, de a kiscsajom "bulizott" tovább a pocakban.

Ne aggódj, semmi gond nem lesz!

26+3 hetes kismami

2011. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!