Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetesen meg korai kimosni a...

23hetesen meg korai kimosni a babaruhäkat?

Figyelt kérdés
mär alig värom,hogy bepakolhassam a szekrenyet!nek korai ha mär most kimosok mindent?idöm van egy csomo,itthon vagyok egesz nap...
2009. febr. 9. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod én még várok vele egy picit.
2009. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok időd vana kkor szerintem várj vele.

Boldog Baba várást!

25 hetes kismami

(első válaszoló)

2009. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem még fölösleges kimosnod. Én se tudtam megállni és nagyon hamar bepakoltam a szekrényt. Sajnos, szülés előtti hetekben újra át kellett mindent mosnom, mert már nem volt jó illatuk a ruháknak. De ha nagyon szeretnéd, kimoshatod, aztán később átöblíted, így kiélheted magad :) Én megértelek, olyan jó dolog ez!
2009. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék vele, annyi minden más jó dolgot tehetsz, használd ki az időt, ismerkedj más kismamákkal, olvass sokat a várandóságról, szülésről, babákról, nevelésről (később valószínű erre már nem nagyon lesz időd) és moss majd később. De ha nem tudsz ellenállni a sok-sok apró, gyönyörű babaruhának, hát legyen, de csak ha nem vagy babonás!!
2009. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én vártam a babámat,állandóan babaruhát mostam,a szekrényt rendeztem, dekoráltam a szobát:)

Amikor megvettem a babakocsit,felmerült bennem,h tologatni kellene:)A párom állított le,végül beláttam,h tényleg hülyeség:)

Ne aggódj,és moss nyugodtan:)

2009. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak a fehéreket mostam, egy adagot, többivel várok hogy jöjjön hozzá, ki is vasaltam, ez két hete volt, most vagyok 29 hetes.Ahogy gondolod.Az is igaz hogy jó elütni ezzel az időt, és vasalni nem kellemes nagyobb pocival, de lehet neked még korai amiatt, hoy lehet át kell mosni mégegyszer.Jó készülést!
2009. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
babonäs nem vagyok,csak sok az idöm... :)akkor meg vagy 2-3hetig lekötöm magam mässal,vagy nem is tudom,es csak aztän kezdem el.csak mär olyan türelmetlen vagyok!minden jot mindenkinek!!
2009. febr. 9. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 24 hetes vagyok, és a hét végén fogom kiválogatni a ruhákat. Nekem már van egy 5éves lányom, és szerencsére tőle rengeteg ruci megmaradt. Nekem is azt mondták, hogy korai, de én leállítottam őket, mondván, hogy most még bőven van hozzá energiám, másrészt pedig nem nagyon emlékszem arra, hogy 5évvel ezelőtt milyen ruhákat pakoltam fel a padlásra és azóta azok milyen állapotban vannak. Ha valami mégis hiányzik, akkor még van időm beszerezni, mert kétlem, hogy szülés előtt 3-4héttel majd lesz kedvem textilpelusért és rugiért rohangálnom.

Szóval szerintem nyugodtan kimoshatod a rucikat már most, ha lesz időd és kedved, akkor majd átöblíted szülés előtt.

Boldog babavárást!

2009. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!