Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gumi és mégis terhesség?

Gumi és mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Lehet a gumi úgy lyukas, hogy azt nem feltétlen veszed észre?

Gondolok itt egy "mikro" lyukra amin ki jut a kis "micro" katona.

Védekeztünk, és még is úgy érzem mintha terhes lennék.

Már van 2 kislányom de még ők is picik( 2és fél éves és 16 hónapos) még nincs itt az ideje a következő trón örökösnek.

Tesztelni még nem tudok mert még nincs itt az ideje.

Valaki lett úgy terhes, hogy nem tűnt a gumi lyukasnak?

És mennyire látszik ha mondjuk nem méteres szakadás van rajta hanem egy icike-picike ?

Férjem mindig gyorsan megszabadul tőle, értem én ezt úgy hogy vége az aktusnak lehúzza és dobja a kukába. Még soha nem vizsgálgattuk de úgy gondoltam ha lyukas azt látjuk.


2011. febr. 7. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nincs mikro lyuk meg mikro katona. Ha védekeztek gumival, azt látod, ha kilyukadt. Elég egyértelműen látszik, volt 2x szerencsém hozzá :D

Ja, és mi meg először egy évig, utána meg 14 hónapig megszakításos módszerrel "védekeztünk", mégis csak akkor jött a baba, amikor terveztük (de akkor az első hónapban sikerült mindkét esetben!)

2011. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a lyuk okoz problémát. Mi jártunk úgy, hogy valamennyire lecsúszott a gumi, és a tetejénél jött ki az anyag.
2011. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Mi a gyerekeink előtt 5 évig "védekeztünk" megszakításos módszerrel és nekünk is csak akkor jöttek amikor akartuk, de akkor nekünk is mind a 2 első alkalommal sikerült.

De annyira úgy érzem mint az első két terhességemnél ezért parázok egy kicsit!

Valamikor már olvastam valahol olyanról, hogy van amikor gyárilag hibás....és amilyen szerencsém van :/

2011. febr. 7. 10:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is 2. válaszoló!
2011. febr. 7. 10:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ha még nincs ideje a tesztelésnek (mikor kellene megjönnie?), akkor inkább csak beképzeled a jeleket szerintem. (Első voltam). NE AGGÓDJ :)
2011. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez így van, majdnem biztos bebeszélem magamnak hajlamos vagyok rá sajna. Január 23-27 volt meg. Ráadásul csak :( 2x voltunk együtt a férjemmel a menzesz óta( munkahely+ gyerekek miatt) csak jan 24-én és feb.2!

Úgyhogy szinte lehetetlen de hányingerem van, pisilni járok egyfolytában és nehéznek érzem a méhemet+ még bőséges fehér folyásom is van!

Na ezért van a para, persze ezeket a tüneteket is simán bebeszélhettem magamnak!

2011. febr. 7. 10:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha jan.23 volt az utolsó, akkor most van peteérésed kb!!! Ehhez teljesen passzol a bőséges folyás, akár a méh "érzése"is. Nekem ilyenkor gyakran görcsölni is szokott egy kicsit. Ha terhes lennél (ezekkel a dátumokkal, amit írtál), abból még nem igazán érezhetnél semmit :)
2011. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel mindig megnézetem utána hogy nem-e volt lyukas, és aktus közben pedig odanyúlok hogy rajta-e van, sőt nem engedem hogy bennem menjen el. Tudom ez már beteges, de egyszer már szülés utáni első együttlétkor elszakadt bennem úgy hogy nem vettük észre, na azóta nem bizom benne. Lassan már elkénne mennem nekem is a dokihoz hogy irjon valamit, mert igy tiszta gáz a szexuális életünk. :-)
2011. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Tudom bolond vagyok :D

2011. febr. 7. 11:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt már gumi mellett terhességem. Nálunk sem lyuk okozta a problémát, hanem az, hogy lecsúszott valamennyire és ahogy a második is írta, a tetején kijött a cucc. Sajnos az a baba 9 hetesen elhalt... :(. Szóval manapság csak az apácai életmód, ami a biztos :)
2011. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!