Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyáva az Aki félelmei miatt...

Gyáva az Aki félelmei miatt nem vállal 2. gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem voltan két gyereket. De úgy érzem képtelen lennék a kihordásra, szülésre. Nagyon félek mindentől. Depresszív állapotból most próbálok kijutni? De rohadt rosszul érzem ezek miatt magam. Miért vagyok képtelen még egy szülésre??????
2011. febr. 7. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem akarod igazán. Vagyis akarod, csak még nem állsz készen, ezért félsz. Majd ha eljön az idő, le fogod küzdeni, ez biztos :)
2011. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


ismerős az érzés. 23 évesen szültem első fiamat, nem volt könnyű terhesség, toxémiám volt, császár lett a vége.

5 évnek kellett eltelnie, ahhoz hogy rászánjam magam még egy gyerkőcre. A második terhességem, megfelelő hozzáértő dokival sokkal könnyebb volt, bár ő is császárral született.

A lényeg: sokkal parázósabb anyuka vagyok, mindenből ügyet csinálok így 30 éves fejjel. bár lehet, hogy az a bajom, hogy már 8 éve itthon vagyok, és már egy kicsit nagyon mennék dolgozni, emberek közé. Imádom a gyerekeimet, és ők a legjobb dolog az életemben, de tényleg 24 órás felügyeletet igényelnek és felelőséget. Ha úgy érzed, hogy lélekben és idegileg nem állsz készen, akkor várj még egy kicsit, talán megjön a kedved. Ezt csak Te érzed!!! És tényleg akkor vállalj még egy kisbabát, ha felkészültnek érzed magad mindenféle képpen!


:)

2011. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értél meg a 2. babára. Hidd el képes vagy rá kihordani. Gondolom rosszak a tapasztalataid is és ezért érzel igy. Nekem mikor az 1. halvaszületett azt hittem hogy nagyon sok időnek el kell telnie hogy én újra vállaljak babát. De a természet közbeszólt, fél év múlva teherbeestem de sajna elvetéltem. Utána várnunk kellett, alig birtam kivárni hogy leteljen az idő és már lehessek terhes annyira vágytam egy kisbabára. 9 hó után lettem terhes. Nehéz terhességeim voltak, mind problémás volt, de akartam és ezért bevállaltam. 3 gyerkőcöm van azóta.

Hidd el eljön az ideje neked is. :-)

2011. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!