Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy értessem meg a barátom...

Hogy értessem meg a barátom nagymamájával, hgy 21 évesen nemvagyok olyan hülye h gyereket akarjak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. mondd neki jólvan mama majd lesz. semmi köze hozzá.
2011. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 8. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Mondd, h már nagyon próbálkoztok, de nem akar összejönni. Nem kell tudnia, h ti használtok fogamzásgátlót.
2011. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem tudjátok, hogy kell. Talán, ha a mama elmagyarázná...
2011. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, a mamának semmi köze hozzá, h te mikor akarsz gyereket, és mikor nem. Én 21 éves vagyok, és annyira hülye vagyok, h akarok gyereket. Ha tehetném, már most szülnék, de előtte szeretnénk kicsit összeszedni magunkat anyagilag (most fejeztük be az építkezést) és jövőre szeretnénk összeházasodni. Utána jöhet a bébi (tehát úgy kb 2 év)

Engem baromira nem érdekel, hogy ki mit gondol..

2011. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért kell így beszélni a válaszoloknak egy idős néniről biztosan nem rosszból akarja csak lehet szeretné megélni a dédunokát,szerintem nem hülye és meg érti ha elmagyarázod hogy még nem vagy rá felkészülve de azért nem kell lehülyézni azt aki 21 évesen akar.

Én 32 vagyok,nekem most jött el az ideje.

38hkm

2011. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj h nem akarok gyereket, de igenis akarok. Csak azt enm érti meg h 21 vagyok, főiskolás, a barátom is, együtt lakunk, de szedem a gyógyszert, mert nincsen megfelelő anyagi hátterünk egy gyerek felneveléséhez. Se lakásunk, se munkánk. Ezért mondom h nem vagyok ennyire buta. Ezért zavar h állandóan azt hajtogatja h kíváncsi lesz, hogy mikor jelentjük be h már terhes vagyok.
2011. nov. 8. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen megmondod neki kedvesen és tisztelettudóan(mivel egy idős emberről van szó)!Nem tudom, ezt mért okoz nehézséget egy főiskolás 21 éves embernek!
2011. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!