Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már szültek, mi a tapaszt...

Akik már szültek, mi a tapasztalat? Kihúzom még legalább 3 hétig?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 35. hetet. 2 napja kőkemény a hasam, hiába szedek 3 magnéziumot is, ha csak 5 percig állok máris keményedig húz. A méhszáj 3100. Mik az esélyeim?

sokat pihenek, már alig megyek valahova, de nem is igazán tudok menni. Buszon sosem adják át a helyet, sétálni meg nem nagyon tudok. Így itthon vagyok, így kihúzom márciusig?


2011. febr. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már kétszer szültem, de nem vagyok orvos, ezt legjobban te érezheted! Hidd el, tudni fogod! Ha te most azt érzed, nemsokára itt az idő, akkor az úgy is van.
2011. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat. Ez fekvést jelent, amikor csak van rá módod. A 3100 abszolút nem vészes. Én abszolút nem keményedtem, mégis már a 32. héten 2000 volt, aztán a 37.re 2111, 38-nál kereken meg megszültem. Még egy két hetet érdemes lenne kihúzni :)

Van egy mondás, amit érdemes betartanod: amit ülve megcsinálhatsz állás helyett, azt végezd el úgy. Amit ülés helyett fekve is lehet, azt fekve csináld. Pl. főzésnél amikor csak tudsz, ülj le. Vasalni is lehet ülve. Ruhákat hajtogatni, sőt, teregetni is :D Én most a másodikat várom, még nagyon az elején vagyok, és vetélés veszélye miatt el vagyok tiltva az emeléstől + nekem is pihenni kell. 16 hónapos a fiam, mégis igyekszem megoldani, amennyire csak lehet :)

Ne aggódj! Tegyél meg mindent, amit tudsz, ha előbb jön, úgyse lehet visszatartani :) És már 35 hetes vagy, nem 30 :) Fel a fejjel!

2011. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. a 30. héttől a 36. hétig hiába szedtem a magnéziumot (napi 3x2) folyamatosan kemény volt a pocakom. Be is voltam parázva, hogy mi lesz velem, ha a 36. héttől abbahagyom a magnéziumot. Most 38 hetes vagyok, mióta nem szedem, azóta sokkal ritkábban feszül a pocim. :)

Nekem 2100-as a méhszájam a 29. hét óta. Most ezt a frontot érzem rendesen, én remélem, hogy picit előbb jön a csöppségem. Szóval véleményem szerint simán kihúzhatod még akár a végéig is.

További szép babavárást! :)

2011. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!