Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemes anyukák! Nektek...

Inszemes anyukák! Nektek miért csak így jött össze a baba? Miért nem sikerült természetes úton teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában pl. gyakori ok a férfi spermájának nem megfelelő mennyisége/minősége.
2011. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak nálunk az a helyzet, hogy tökéletes a sperma és eddig nálam sem találtak semmi bajt. Így nem értem, hogyha eddig nem jött össze természetes módon, miért sikerülne inszemmel.
2011. febr. 8. 07:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetet ismeretlen eredetű meddőségnek hivják. Az első lépés ilyen esetben az inszem, majd a lombik. El se tudod képzelni, hány ilyen esettel találkoztam, akik lombikoztak, ezzel a "betegséggel". Nagyon sokan.

Nem tudni, miért, de a pár két tagjának EGYÜTT nem megy a gyerekcsinálás. Sok esetben külön-külön már van is gyerekük, együtt meg lombikkal se megy. Valahogy nem passzolnak... Van pl., hogy a hüvelyváladék már eleve megöli a spermákat, ilyen esetre pl. az inszem ideális megoldás.

Nálatok se tudnak jobbat az orvosok: próbálkoznak sorban, mindegyik megoldással, hátha valamelyik sikerül. Csak egyet tudok tanácsolni: ne csak ide koncentráljatok, próbáljatok a saját kedvetekre is sokat összebújni, amúgy meg éljétek tovább a normális életeteket, mert nehéz lesz ez az időszak.

2011. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!