Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nagyon mozog a baba,17...

Niktoon kérdése:

Nem nagyon mozog a baba,17 hetes vagyok, második terhességem, és alig érzem, hogy ott van. Természetes ez még?

Figyelt kérdés
Az első babám nagyon aktívan mozgott a 16. héttől, de most alig érzek valamit, van, hogy két napig nem is érzek semmit, elég nyugtalanító. Nagyon várjuk a kis tesót, és aggódom, nehogy baja legyen!
2011. júl. 11. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem tudok nagy okosságot mondani neked. Csak annyit, hogy én ugyanígy vagyok mint te, egy az egyben, csak én ma töltöttem a 18 hetet. Bár kb, két-három napja egyre gyakrabban érzem. Azt mondta a védőnőm, hogy ez csak azért van mert az első babánál később éreztem először, akkor amikor már folyamatosan és intenzíven mocorgott. Mondtam én is neki, hogy a kisfiamat is már 16 hetesen éreztem, de azt mondta, hogy az nem jelent semmit. Most meg annyival hamarabb éreztem az első mozgásokat, hogy még csak ritkán mocorog. Azt mondta kb 19 hetes koromra fogom folyamatosan érezni. Szerintem ne aggódjunk!!!!!!

Kellemes babavárást!

2011. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy semmi baj, de azért menjél el orvoshoz, ő tud biztosat mondani!!!
2011. júl. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most kezdem a 18.hetet, múlt héten voltam a védőnőnél és ő mondta, hogy még nem feltétlenül fogom minden mozdulatát érezni. Nekem első baba, először a 15.héten héten mozdult meg, aztán két napig elcsíptem egy-egy mozgást és semmi. Ha feszült vagyok ilyenkor érzehetően elvonul a törpikém hátra, még a "dobogás"is megszűnik a pocimban. Szerintem ne aggódj, nyugodj meg és ne hasonlítgasd az előző terhességedhez, mert nem ugyanazt a babát hordod a szíved alatt. Ha nyugodt vagy, hidd el mozogni is fog rendesen. Remélem tudtam segíteni:)
2011. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!