Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most egy kicsit megijesztettek...

Most egy kicsit megijesztettek! Tényleg igy van? SOS

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva 2napja,ma elmentem patikába mert már nem birtam a fejfájást meg ezt az egészet és közölte a nő h mivel gravidát szedek ne szedjek mellé c vitamin(ezek szerint teát se ihatok???) mert károsodik a magzat...Nagyon jo mondom mivel 2 napja csak ezen élek...Most akkor se tea se semmi?Ma amugy nagyon sokszor ugy beleszurkál az alhasamba h össze tudnék esni...ez mitől lehet?És szinte minden orrtörlésnél folyamatosan vérzik nem gyengén az orrom...:( 19km
2011. febr. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
háziorvos és hívd fel a nőgyógyászod szerintem lehet teázni én elevitet szedek és folyamatosan teázok a terhességem elejétől!Az orrvérzés normális de ha nagyon vérzik szintém háziorvos kérj időpontot vagy kopogj be és 5 napi migrénes fejfájással sznvedtem és nem akartam szedni semmit aztán nem bírtam tovább elmentem a dokihoz és panadolt adott és teakúrára fogott :) menj el legalább megnyugszol te is :) 20p4hkm
2011. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra gondolt, hogy a Gravidában is van C-vitamin, nem kell mellé pluszban. De nem lesz baja a babának. Mondjuk azt nem értem, a teát miért kérdezed, esetleg hogy citromlevet teszel bele? Annak a C vitamin tartalma elenyésző, nyugodtan idd. Az orrvérzésed valószínűleg a megfázástól van, az állandó orrtörléstől. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Pihenj, igyál sok folyadékot, és minden orrtörlésnél kend be kívülről zsíros krémmel az orrod (Nivea, vagy babapopsi krém).
2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor nem is voltam megfázva terhesség alatt, akkor is állandóan vérzett az orrom, de aztán szülés másnapján mintha elvágták volna. Nekem ez terhességi tünet volt...

Én Elevitet szedtem, és mellé C vitamint is. Nem lett semmi bajunk. Ja és sokat teáztam is.


A szurkálás nem tudom miért van, de ha nagyon fáj, akkor szólj mindenképpen a dokinak!

2011. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én femibiont szedek, a patikába nekem is azt mondták h ne szedjek mellé c vitamint mert károsodik a baba veséje, viszont most megvagyok fázva és az orvos tanácsolta h szedjek ezer mg-os c vitamint még mellé, azt a természetes kivonatú csipkebogyósat. szedem is... óvónő vagyok folyton elkapok valami nyavalyát, muszáj védekeznem.
2011. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gravida mellé no C vitamin???

Ez nekem új, én is azt szedek és most 3 - szor vagyok beteg, náthás így elkezdtem a C vitamint (védőnőm tanácsolta)

Sztem ez nagy hülyeség gyógyszer helyett C vitamin!!!

2011. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!