Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki gondolkodott azon 3...

Van aki gondolkodott azon 3 gyerek után, hogy elkötteti a petevezetékét? Nem vagyok határozott ebben a kérdésben, de nagyon visszeres lettem, ill. nem akarunk 4 gyerköcöt már.

Figyelt kérdés

Tudja valaki, hogy mennyibe kerül most egy ilyen műtét, ha nem császárral szülök?

Azt értem ezalatt, hogy szülés után külön műtét lenne.


2010. szept. 18. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor kötesd el magad ha 1000% hogy nem merül fel a 4,gyerek kérdése.

És azt hiszem hogy kell várni fél évet, mint gondolkodási időt is!

2010. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszodat!

100%, h nem vállalok több gyermeket, nagyon megviselt ez a mostani.

A lábam nagyon visszeres lett, az érsebészeten kaptam rá kompresszios harisnyanadrágot is, majd meg kell műtetnem, . :(

2010. szept. 18. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy műteni kell:(

De kérdezd meg a dokid, ő biztos pontosabb infót tud majd adni...

2010. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A laparoszkópos sterilizáció valóban egy napos kórházi bentlétet igényel, ha egy hétre akarják Önt befektetni, akkor lehet, hogy nem laparoszkópos megoldásban gondolkodnak. De, ha egy tanácsot elfogad, ragaszkodjon a laparoszkópiához.

Ezt találtam:)Hogy mennyibe kerülhet?Passz!

2010. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen gondolkodom már egy ideje.

Én is a 3. babámat várom, 32 éves vagyok. Többet tuti nem szeretnénk.


Még nem kérdeztem meg a dokit, lassan rászánom magam.

Én különböző árakat olvastam, tól függően-volt akinek ingyen megcsinálták volt akinek 60 e ft-ot kellett fizetnie...

Kb. ennyit találtam én is (meg a feltételeket, 35 éves kor v. 3. gyerek).

2010. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Még idegenkedek ettől a beavatkozástól.

Én is hallottam 30-90ezer közötti tarifát és azt is hogy ingyen megcsinálta a nődoki valakinek.

Majd rákérdezek ha megyek ultrahangra a legifjabb/leendő gyerköcömmel. :)Szép babavárást kívánok mindenkinek!

2010. szept. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!