Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második vetélésem volt decembe...

Második vetélésem volt decemberben,9 hetes terhes voltam. A műtét december 17-én volt. Azóta még nem jött meg a vérzésem. Már 7,5 hét eltelt. Mit gondoltok? Még megjöhet?

Figyelt kérdés
Ja és eddig is minden vérzés megjötte előtt a peteéréstől számítva feszült mindkét mellem. Mikor terhes voltam, akkor az alatt is. Most kb. 3 hete feszül, sőt fájdogál is. Kértem időpontot nőgyógyásztól, jövő héten megyek hozzá. Szerintetek mit tud csinálni?
2011. febr. 8. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és biztos, hogy nem vagyok terhes, tartottuk a tilalmat és a teszt is negatív.
2011. febr. 8. 13:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom a helyzeted. A szervezetednek regeneralodni kell. Legy egy kicsit turelemmel.
2011. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de nagyon nehéz türelmesnek lenni. Ha megjön, utána tudok elindulni vizsgálatokra és már nagyon mennék. Ezen kívül az első után rendben, 28 napra megjött, most meg semmi, csak ez a mellfájdalom. :-(
2011. febr. 8. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap és megjön!
2011. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 hetes terhessegnel mar nagyon magas a hcg szintje a szervezetben, ezen kivul a meh is mar feljebb helyezkedik el. Meg kell varni, amig minden visszarendezodik. Kitartas! En drukkolok, hogy minden jora forduljon!

(elso)

2011. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!