Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti 4D-s ultrahangon...

A 12. heti 4D-s ultrahangon már megmondták neked a baba nemét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
igen pedig nem is 4d volt ... csak gyakorlott szonográfus.
2011. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a doki, hogy abból még bármi lehet. :)
2011. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12. héten látni lehetett? Én most megyek és jó lenne tudni mi lesz!
2011. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nem találta el..pedig profi uh gépe volt. A 12. heti még nagyon nagyon kicsi.
2011. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is most megyek integrált tesztre, ami állítólag 4D-s. Egyik ismerősömnek már látta a doki, de nme merte 100%-ra mondani. Kisfiamnál a 16.héten mondta meg a doki hagyományos ultrahangnál.
2011. febr. 8. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy feltetted a kérdést,jövőhéten megyek 12 hetes uh.-ra... :):):) Lehet megtudok valamit,bár nem 4D-sre megyek
2011. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam kombinált teszten és az UH-on(nem 4D) azt mondták nagy valószínűséggel fiú lesz, mutatta hogy van "valami" a lába közt. De biztosat a következő UH-on tud mondani.

14 hkm

2011. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12. heti 4d-n megmondták, hogy nagy valószínűséggel fiú. :) De 100%-os biztosat nem hiszem, hogy bárkinek tudnak ilyenkor mondani. Bár sose volt szégyellős a fiam eddig, minden uh-n a kukiját mutogatja.
2011. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kihasználom az alkalmat és kérdezek én is, de nem tudja valaki, hogy Miskolcon melyik kórházban csinálnak a 12. héten 4d-s uh-t?
2011. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12+3-nál megmondták, hogy valószínű hogy kislány... És mutatta is, hogy miből látja, mennyire látszik, hogy "lapos".Azt is hozzátette, hogy ez még nem biztos, csak valószínű. Én nem is tudtam,hogy ilyenkor már lehet sejteni, és ő kérdezte, hogy szeretnénk e tudni... Ha nem kérdezel rá, hogy esetleg sejthető e v.mi, lehet hogy nem mondja.... még akkor sem, ha van tippje. De ne vedd tutira!!!
2011. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!