Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorulas, aranyer terhesseg...

Szorulas, aranyer terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Mar mindent bevetettem: sok viz ivasa, rostos taplalek, zabpehely-buzakorpa reggelire, narancsle (friss), nagy setalasok de semmi eredmenye...nem tudok WC-re menni mar 3 napja. Tudtok vmi hazi praktikat amit mi is ehetunk-ihatunk, megcsinalhatunk h ujra beinduljon a dolog?
2009. febr. 10. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már a csipkebogyó(hecsedli) lekvárt?Enyhe hashajtó hatása van és természetes és finom. :)Sztem azt szabad fogyasztani,legalábbis olvastam már itt,hogy várandósság alatt fogyasztották illetve szülés után.
2009. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő azt mondta igyak meg ilyenkor 2 pohár meleg vizet kb. félóra múlva meghozza a hatást.

Még nem próbáltam, pedig én is szenvedek ettől.

2009. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 30 hetes vagyok,és sajnos én is ezzel küzdök.

Próbáltam már a Laevolac szirupot, nem ért semmit. Egy ideig jó volt az "éhgyomorra pár evőkanál házi sziklvalekvár, és rá egy pohár langyos víz", de már az sem használ.

Nekem legjobban a glicerines kúp vált be, és minden reggel éhgyomorra probiotikus joghurtot iszok. A Tescoban és Lidl-ben szoktam venni, sztem nagyon finom, és nem is annyira drágák, mint az Activia.

Az aranyerem nem akar visszamenni, de legalább már nem fáj. Azt kenem körömvirágkrémmel, Sperti krémmel, kúpból is a Sperti-t és a Mastu-t használom.

Ha gyors eredményt akarsz sztem vegyél 1 doboz glicerines kúpot, és fél óra múlva már lesz eredmény! (legalábbis nekem ennyi kell :)

Remélem tudtam valamit segíteni és enyhülnek a panaszaid!

Szép babavárást!

2009. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
SZILVA LÉ!Patikában lehet kapni,esetleg lavolec hashajtó,kismamák is használhatják.Én is aszt használom.
2009. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a tanacsokat. Mar eleve hajlamos voltam az aranyerre, de a babavarastol meg jobban kijonnek ugyebar ezek a dolgok...Pedig meg csak a 22. hetnel jarunk. Probalkozom, hatha valamelyik bejon.

Boldog babavarast nektek is!

2009. febr. 10. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú káposztalé ( piaci hordós vagy gyógyszertári üveges ) 2 dl és 2-3 óra múlva hat. ( nekem legalábbis nagyon bejön ) Ja, és glicerin kúp is hatásos ( az kb 5 perc mulva hoz eredményt többnyire )
2009. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!