Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném ha írna olyan, aki...

Szeretném ha írna olyan, aki mostanában abortuszon volt. Az érdekelne,hogy melyik kórházban milyen módszert alkalmaznak ma Magyarországon terhesség megszakítására??

Figyelt kérdés

Milyen az egész folyamat?Fájdalmas?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. febr. 10. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igaz én nem mostanában voltam de a folyamat kb ugyan az ha még nem szültél tágítót tesznek fel előző este én csak enyhe szúrásokat éreztem mivel altatásba végzik az abortuszt így az nem fájdalmas a fájdalom inkább akkor kezdődik mikor már ébredezel de az csak lelki fájdalom 7 év telt el azóta de még mindig rossz igaz én szerettem volna a babát nagyon de egyéb okokból a 14.héten meg kellet szakítani a terhességet

2009. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!!!

:-)

2009. febr. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!