Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen cumisüveget vettetek?...

Milyen cumisüveget vettetek? A kórházban kérik, hogy vigyek a babának, de őszintén, teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aventos nekünk az nagyon bevált.

De minek a kórházba cumisüveg?

2009. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Avent.Minek a kórházba cumisüveg?Nekünk nem kellett bevinnünk pedig nem rég szültem.

Boldog Baba várást!

2 hetes babuci anyuja:)

2009. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Avent van mert a mellszívóm is az és így akár egyből fejhetek is bele.

Mindegy milyet veszel a lényeg, hogy a cumi része újszülöttnek való legyen. Az Aventnál meg van számozva és az alapján lehet eligazodni.

Én is viszek cumisüveget, sok helyen kérik.

2009. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen új divat ez korházba cumisüveg?Amúgy az Aven bevált nálunk de csak amikor már nem szopiztunk.5 hónapig sikeresen szopiztunk és ez nagyon jó volt.Te egyáltalán akarod szoptatni a kicsit?Ha nem akarod akkor az Aventet ajálom a gumija 1 lyuku legyen a dobozba 2 cumigumi van és a papírján irja hogy 0+ .30 heteske akinek 21 hónapos kislánya van
2009. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elöző válaszoló vagyok AVENT csak rosszul írtam be.
2009. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk a MAM valt be, foleg a kezdo, mert azt direkt a hasfajos babaknak fejlesztettek ki.
2014. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!