Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell a cumisüveget kifőzni?

Hogy kell a cumisüveget kifőzni?

Figyelt kérdés

Vettem a születendő kisbabámnak cumisüveget és cumit. Szeretném fertőtleníteni. Tudom, hogy lehet kapni cumisüveg fertőtlenítőt, de még nem vettem, ki is lehet főzni, de nem tudom hogy kell.


34+3 hetes kismama


2011. aug. 11. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A gumiját megfőzöd
2011. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogj be egy kisebb lábast a baba dolgok kifőzésére. Felteszed forrni a vizet, majd belerakod a tisztára mosott cumisüveget, cumit meg amit ki akarsz főzni. Én az üveg minden részét kiszoktam főzni, darabokra szedve egy tálcára terített pelusra. Majd ott is hagyom kihűlni letakarva.
2011. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írták elöttem.

Elsönek mindenképpen minden egyes részét a cuminak is és a cumisüvegnek is és minden más dolgot amit a szájához érintesz ki kell fertötleníteni, ami az anyatejjel vagy tápszerrel érintkezik is.


én egy sima tiszta lábost vettem elö és abba tettem vizet de desztilált vizzel is csinálhatod azza azért jobb mert ha kemény a víz tiszta fehér lesz minden. szóval a forró vízben 10 percig föztem, majd én egy baba számára fentartott csepegtetöre tettem.

aztán késöbb csak kb 1 percet föztem.

de mindenképpen legyen mindig elmosva mert ha pl benne marad tej akkor még ezek után is bebüdösödhet.

2011. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. aug. 11. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!