Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónapos a kisfiam, de még...

22 hónapos a kisfiam, de még mindig ha egy pillanatra a kezembe kaparintom azonnal puszilgatnom kell! Normális vagyok, vagy ez már beteges? Megszokja valamikor az ember, hogy az a gyönyörűség a kisfia?

Figyelt kérdés
Többen furcsán néztek már rám pl vásárlás közben amikor a kocsiban ülő tökmag puszit kapott. Mit tegyek ha nem bírok betelni vele! :))
2008. aug. 15. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. Én is ugyanezt csinálom. :) Semmi baj nincs ezzel.
2008. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

talán belőlünk lesznek a legrosszabb anyósok?

:D

:D

:D

2008. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom inkább így neveld, szeretetben, minthogy úton útfélen leszidd vagy megüsd valamiért.

Nagyon jó, ha ennyire szereted őt !!! :D

2008. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lesz? Én már most utálom a kis ribancot aki majd megszerzi az én kincsemet! XDDD
2008. aug. 15. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Már bennem is megforudult az utolsó komment. :O) Csak egy kicsit ellentmondásos vagyok, mert akarom, h szeressék ás ő is szerethessen, mint mi az apukájával.
2008. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam már elmúlt 11 éves és még mindig puszilgatom, szeretgetem. :) Szerencsére ő is bújós, igy még nem utálja. Azért remélem nem leszünk annyira rémes anyósok :)
2008. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de azok leszünk

:D

2008. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!