Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és ma...

8 hetes terhes vagyok és ma reggelre elmúlt minden tünetem. Eddig nagyon fájt a mellem, hányingerem volt, puffadt voltam. Most egyik napról a másikra minden tünet megszűnt. Tavaly már elhalt egy terhességem. Nyugtassatok meg. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11:18 Nekem "csak" a mellem fáj. Vagyis mostmár csak feszül és éjszaka rosszabb, ha fordulok. Az első napokban, akkor még nem is sejtettem, hogy terhes vagyok, iszonyatosan fájt, volt, hogy úgy keltem ki az ágyból, hogy fogtam őket és majdnem sírtam :) Éjszaka melltartóban aludtam és még megfordulni sem bírtam :) Ezen kívül max. fáradékonyság van rajtam délután, de az már lehet, hogy csak a munkaundor miatt :) Szerintetek jöhet még hányinger, hányás és a többi kellemetlenebb tünet?
2011. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!