Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tünet mentes? Amúgy az...

Más is tünet mentes? Amúgy az aminocentézis fáj? Mindenkinek kötelező?

Figyelt kérdés
11hetes 4napos km
2011. aug. 20. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
35 fölött kötelező, és egyáltalán nem fáj. Hány éves vagy, és miért kell csinálni neked, ha még nem vagy 35?
2011. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
"Más is tünet mentes? " - ez a mondat hogy jön ide?
2011. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. az lenne a kérdésem, a 2. része a kérdésnek az egy uj kérdsés nem összefüggő, hanem 2 különböző, csak nem akartam várni 1 órát vele, de nem válaszoltál egyikre se akkor meg minek irtál?


Kedves első!26 vok csak volt már sajna 1 spontán és 1 missed ab. és érdekelt volna bár az előzmények miatt ugyse csináltatnám meg ha nagy a kockázat vele...amugy a Down kórt is 35 felettieknek ajánlják net szerint aztán mégis kötelező na arra 12.héten megyek csak.Egyik ismerősöm huszonéves volt és terhessége végén csináltak neki aminocentézist,na de majd a doki tudja...neked köszi a választ :)

2011. aug. 21. 00:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj még annyi Kedves 2. azért kérdeztem az első kérdést értem ezalatt, mert 9hétig volt szurka érzésem ahogy a méhszallagok nyúlnak,de más terhes tünetem nincs(se kivánós, se szédülés, se hányás stb..), és hogy van e még hasonló kismama...csupán igy jönne ide a kérdésem.
2011. aug. 21. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló!Egyáltalán NEM kötelező,csak AJÁNLOTT 35 éves kor fölött!
2011. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Az amnio nem kötelező csak megvan kinél ajánlott. 35 felett vagy ha rossz a véreredmény downra. Én voltam amnión az utóbbi okból. Egyáltalán nem fájt, utána pihenni kellett.
2011. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhesség végi amniocentézis nem egyenlő a koraival.A végén csak azért nézik meg a magzatvizet-nem hasbaszúrással-hogy a baba állapota felől tájékozódjanak(nem kakilt-e a vízbe pl.)
2011. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!