Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai anyukák? Kinek jár az...

Angliai anyukák? Kinek jár az az 500 fontos egyszeri anyasági támogatás és mikortól lehet felvenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel, hatha valaszol majd valaki!
2011. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A midwifetól elvileg kaptál NHS-es pregnancy könyvet és annak a vége felé van erről szól.Ha nem is minden,de leírják hogy hol tudsz rákérdezni.
2011. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne hogy aki nem dolgozott kint mert közben terhes lett mig munkát keresett annak jár e!A midwifem-ról inkább ne is beszéljünk :@
2011. febr. 10. 14:21
 4/6 anonim válasza:
Hát szerintem,akkor csak a child benefitet(azt hiszem így hívják,ez talán Mo-on a családi pótlék) kapod majd,ami kb 20 font körül van hetente.Ez jár mindenkinek,talán a párod,ha már kint dolgozott egy ideig, kaphat valami támogatást.Working tax credit?Kérdezzen rá a főnökénél.
2011. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6 éve kint dolgozik de 3-unkra kevés az ő fizetése főleg hogy a cégnél magánvállalkozóként dolgozik igy kiadásai is vannak!Én azt hittem hogy ez a egyszeri anyasági támogatás azaz az 500 font alanyi jogon jár mindenkinek (mintha valahol hallottam volna)

Köszönöm hogy irtál

2011. febr. 10. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Who can get a Sure Start Maternity Grant?

You can get a Sure Start Maternity Grant if you or your partner, receive any of the following on the date you claim:

Income Support

income-based Jobseeker's Allowance

income-related Employment and Support Allowance

Pension Credit

Child Tax Credit at a rate higher than the family element

Working Tax Credit where a disability or severe disability element is included in the award

and if one of the following applies to you on the date you claim:

you or your partner are pregnant and expecting a baby within 11 weeks or have given birth within the last three months

a dependent child you receive benefit for is expecting a baby within 11 weeks or has given birth within the last three months

you are not the mother and have become the responsible lone parent of a baby no more than one year old

you or your partner have been granted an adoption or a residence order for a baby no more than one year old

you and your partner have been granted a parental order for a surrogate birth and the baby is no more than one year old

you or your partner have been appointed the guardian of a baby no more than one year old

you or your partner have had a baby placed with you for adoption by an agency and the baby is no more one year old

you or your partner have adopted a baby abroad and the baby is no more than one year old

2011. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!