Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire sok a "pharmatex-baba"?

Nigra kérdése:

Ennyire sok a "pharmatex-baba"?

Figyelt kérdés
Több anyukától hallottam, hogy pharmatex mellett jött össze nekik a baba? Mondjuk én eleve nem tartottam biztonságosnak, és a nőgyógyászom is megerősítette, hogy csak az használja akinek nem baj ha becsúszik. Nektek mi a tapasztalatotok, mit hallottatok erről?
2011. febr. 10. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is az mellett maradtam terhes kérdezte a doki hogy mivel védekeztünk mondtam neki hogy pharmatex-szel és akkor mondta hogy szart sem ér
2011. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Mikor elmentem a nőgyógyászhoz, és mondtam, hogy szerintem terhes vagyok, megkérdezte, hogy ugye nem Pharmatex-et használtunk?

Mondom, nem, mi semmit nem használtunk :D


Úgy látszik a Pharma-nak híre van :D

2011. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Sok bizony! Az orvosom is mondta, hogy egyáltalán nem megbízható. Ha valaki folyamatosan ezzel védekezik, előbb utóbb becsúszik a baba. Bár én nem értem, hogy hogy lehet forgalomban egy ennyire megbízhatatlan termék.
2011. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem :S Olyan mintha csak azoknak lenne jó akik "kamu-védekeznek"...á, nem tudom elmagyarázni. Szóval aki teherbe akar esni, de vagy a párja nem akarja vagy a szülei vagy nemtudom...lehet, hogy hülyeség....szóval szerintem is megbízhatatlan
2011. febr. 10. 11:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem, amit mondani akarsz. Pl. a nő szeretné a babát, a férfi nem, nő pedig "nyugi drágám, védekezem", aztán a pharma mellett terhes marad. Így gondoltad, ugye?


Amúgy meg sok fiatal (nődokim szerint) azért használja a pharmatexet, mert nem vényköteles, csak besétálsz a gyógyszertárba és megveszed.

2011. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen ezekre az esetekre gondoltam...:D lehet, hogy direkt erre találták ki :D
2011. febr. 10. 11:49
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, ez durva. Tudjuk, hogy sem a gyógyszer, sem az óvszer nem véd 100%-osan. De hogy ilyen sokan teherbe essenek ettől... Tényleg, miért engedik forgalmazni? Végülis biztos tök jó, mert nem károsítja annyira a szervezetet, csak terhes marad tőle az ember. Hurrá... :(
2011. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Három hete terhesgondozáson:


Két kismama beszélget, hogy mindketten Pharmatex mellett maradtak terhesek. Erre megszólal egy harmadik: Én is. Majd a negyedik is: Én is. Akkora röhögés tört ki, hogy az asszisztensnő kinézett, hogy mi a fene van már :D

2011. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha belegondolunk a pharmatex is ha feloldódik, csak egy enyhén savas trutymák...:S
2011. febr. 10. 12:03
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a pharmatex? Sose hallottam róla.
2011. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!