Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C1111-es eredmény a 36. héten...

C1111-es eredmény a 36. héten aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés
Nekem a doki még csak annyit sem mondott, hogy kíméljem magam, mások meg olyanokat írogatnak itt, hogy egész nap fekvés, mások szolgáljanak ki, én csak wc-re, meg zuhanyozni keljek fel. Tényleg ilyen gáz ez? Azt tudom, hogy az érték mit jelent, nem is ez a kérdés, hanem az, hogy az, hogy mennyire kell komolyan venni az ágynyugalmat, meg a kíméletes életmódot.
2009. febr. 10. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Már semmi gond nem lesz,ha megszületik.Nem mindegy,h melyik terhességi hétben mondja ezt az orvos.Ha a 30.ban,akkor nagy baj,ha a 36ban,akkor nem gáz.

Annyira vedd komolyan,h már nem cipekedj nehéz dolgokat,meg ne most állj neki nagytakarítást végezni.De egyébként élheted az eddig megszokott életedet.

Bár,saját tapasztalat,h nem lehet sürgetni egy babát kifelé.

2009. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem sem gond már a 36-ik héten ez az eredmény ha meg is születne már semmi gond nem lenne. De ez az én véleményem.:))

Üdv 38 hetes km

2009. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mindenesetre szerintem jobb lenne, ha még maradna, ezért inkább tartsd be az orvos utasításait. Mert egyébként korábbi terhességi hétben tényleg nagyon szigorúan be kell tartani ezeket.
2009. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!