Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt 2oldali...

Terhesség alatt 2oldali tüdőgyulladás, arcüreggyulladás és tüszős mandulagyulladás. Okozhat ez gondot a babánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A házidoki szerint ezek a bajaim. Cirka 3hónapja vagyok folyamatosan beteg. Azóta fogyok, ma a vérnyomásom 80/51 volt, és fehérje van a vizeletemben.

Antibiotikumot kaptam, de nem ért semmit.

Mindenem fáj, alig bírok mozogni....

27hetes a babám, ő egészséges, szépen fejlődik.

A védőnő eléggé aggódik, és én is. A nődokim szerint legyengült az immunrendszerem, ezért nem tudok kijönni belőle, de szemmel tart. A házidokihoz is gyakran kell járnom.

Volt már valaki így terhesség alatt? Aggódjak? Vagy nem lesz baja a picinek?


2011. febr. 10. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
A sok antibiotikum miatt a fogaival lesz probléma. Nem lesznek szépek a tejfogai.
2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak két dobozzal szedtem eddig, már nem ír fel a doki semmit. Nem mer ő sem több gyógyszert adni. Azt mondta, inkább öblítsük át az arcüreget, attól legalább enni fogok tudni. Sajna 12kg-ot fogytam, muszáj lenne ennem.

Csak azt remélem, nem lesz baja a picinek.

A fogai....tudom, az is bőven elég, de ha egyáltalán túléli ezt a sokmindent, én attól boldog leszek!

2011. febr. 10. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia


en 34 hetesen kaptam tudogyulldast.elotte 1 honappal is nagyon beteg voltam, de nem fogadott a dokim, igy jobban lettem, de kohogtem vegig azaz nem gyogyultam meg igazabol.

Erre jott egy masik virus es korhazba karultem tudogyulladassal.

semmi baj a lanyomnak szerencsere.szep hofeher fogai vannak:)

igaz 2 hettel korbban jott, de nem biztos, hogy ettol.

hetfon lesz 1 eves :)


jobbulast kivanok

2011. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 5 hete köhögök,és nagyon náthás vagyok. Írt fel a dokim az első héten antibiotikumot,de észre se vette a szervezetem. Semmi javulás.Sőt,még a torkom is fáj!Jövő héten megyek a dokimhoz,biztos ki nyitja a szemét,hogy rosszabb állapotban vagyok,mint legutóbb. Csak ez a köhögés ne volna!!!

25 hkm

2011. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény! Nem, ezek nem okozhatnak gondot a babánál, de valahogy csak ki kéne kezelni őket. Ha a tüdőgyuszira nem kapsz antibiotikumot, akkor hogy fog elmúlni? Köhögésre próbáljátok ki a Stodal homeopátiás szirupot, előző terhességemnél két nap alatt megszüntette a köhögésemet, pedig nagyon durva volt.

Jobbulást mindenkinek!!

2011. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én már egy egész üveg Stodalt bevedeltem,és semmi! :(( Még ötlet??

2011. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld még ki a kamillateás gőzölést esténként. Legalább negyed órán, húsz percen keresztül. Nekem tavaly végülis a kettő együtt segített (Stodal és kamilla), de lehet, hogy a kamilla hozta tényleg helyre a dolgokat, mert addigra már én is jócskán megittam a Stodalt, mire gőzölni kezdtem. Próbáld ki, remélem, beválik!
2011. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én kamillával gőzölök, a bőröm szép lett, amúgy legalább addig nem fulladok! Köhögésre a hasmenés a legjobb, nem merek köhögni... :-)
2011. febr. 10. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bízz benne, hogy minden rendben lesz!! :)

Én se vagyok semmi. Első terhességem alatt olyan volt az immunrendszerem, h bárki megirigyelhette volna.. Most meg.. Kb. 4 hetesen szerintem influenzás voltam, lázzal, amit nem mértem meg, mivel 10 évente egyszer vagyok lázas, így meg sem fordult a fejemben...Aztán lett egy jó kis arcüreggyulladásom, amivel természetesen már elmentem az ezer éve nem látott háziorvoshoz. Augmentin duo-t írt ki, végig szedtem, jobban lettem. Aztán utána volt időpontom nőgyógyhoz előszörre, addigra hüvelygyulladásom lett, amire kúpot kaptam. Meg egy cisztám, ami életemben nem volt még. A lázzal kapcsolatban megnyugatott, azt mondta, h ilyen korai terhességnél vagy elmegy a baba, vagy minden rendben marad. A hőmet továbbra is mértem, nem akartam, h ebből mégegyszer gond legyen. De gyakran mértem 37.5-öt, 6-ot. Nem aggódtam annyira, mert ez nem láz, csak hűtőfürdőztem. Aztán újra mentem nőgyógyhoz, aki erre neagyon rosszallóan nézett, és vérvételből kiderült, h egy érték 3x-osa a megengedettnek, gyulladás van a szervezetemben. Most megint augmentint szedek, lassan 1 hete. Éjszaka pedig megfájdult a torkom és a bal fülem, pedig a hőm mostanában max. 37.2 volt. Szerdán kell háziorvoshoz mennem, h kiderüljön, fennáll-e még a gyulladás. Vérvételre küld majd. Aztán ha igen, ki kell deríteni, h mi okozza. ÁÁÁÁÁ. Bocs, h ilyen hosszú lett, de magamon is könnyítettem azzal, h leírtam.

Én arra gondoltam, h utánanézek, h milyen lelki okok válthatták ki a betegséget, hátha tudok változtatni. Meg persze szorgalmasan járok dokikhoz..

Szerintem bio boltokban szerezz be immunrendszer erősítőket, amit csak tudsz :)) Én pl. grapefruit cseppet szedek, de tegnap kihagytam :( Lázad ugye nincs? Elvileg csak a láz okozhat gondot én úgy tudom, bár nem vagyok szakértő..

Jobbulást, pozitív gondolkodást kívánok neked - és magamnak is :))

13 hetes vagyok.

2011. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, jobban vagy már, ugye?
2011. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!