Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok!...

26 hetes kismama vagyok! Gennyes arcüreggyulladás miatt sajnos szednem kell az Augmentint! Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem szedtem a terhesség alatt, gondolom a háziorvosod írta fel. Ha bizonytalan vagy, kérdezz rá a védőnőnél, nőgyógyásznál!
2009. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az Augmentintől biztos hogy nem lesz babaja a babának. Penicilin, ezt biztonságos szedni terhesség alatt. Sajnos nekem is kellett előbb Semicilint majd Augmentin duot is szedni arcüreg és torokgyull. miatt. De semmi gond nincs, 32 hetesek vagyunk.
2009. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességem alatt szednem kellett Semicillint és Augmentin-t ugyancsak arcüreggyulladás miatt jó 2 hétig. De a kisfiamnak nem lett tőle semmi baja, makk egészségesen született. Magzatvédő vitamint viszont mindenképp javaslom, hogy szedjél mellette, illetve sok C-vitamint. Ja és sok folyadékot igyál, ami segít a méregtelenítésben.
2009. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1 kicsit nyugodtabb vagyok!!!!!!!!!!!
2009. máj. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!