Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 évesen a második babámat...

22 évesen a második babámat vesztettem el! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult a történetem, ezért, hogy mindent értsetek hosszan kellett leírnom, ami nem fért ide, de itt a blogom, itt elolvashatjátok! [link]

Röviden, betegségem miatt az orvos terhességet tanácsol, de a párom nem akar, én szeretnék is, meg nem is, de félek, ráadásul már 2 babát elvesztettünk! Ti mit tennétek??


2011. febr. 10. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Talán ez is segít valamennyire. Szinte ugyan azt éljük át és

ugyan annyi ideje vagyunk a párunkkal stb.

Kíváncsi leszek én is a válaszokra.Utána még írok.

2011. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú. Sajnálom. De fel a fejjel, hiszen nincs minden veszve. Ha szeret a párod, akkor húzzatok tényleg bele, hogy szülők lehessetek, hogy legalább egy gyermeketek lehessen. Én ezt tenném. A diploma megvár. Terhesség alatt, szülés után is be lehet fejezni, sőt ingyenesen. Próbáld meg még jobban szeretni a párodat, s erősíteni benne, hogy tényleg most van sajnos itt az idő, amit a ti esetetekben sajnos nem teljeskörűen ti határozhattok meg, de ha szeretnétek utódot, s eléggé szeretitek egymást, mindketten úgy érzitek, akkor dolgozzatok az ügyön.!! Én nagyon sok sikert, boldogságot, és egészséget kívánok Nektek!! Minimum hármotoknak!!!!! Fel a fejjel!!!!
2011. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én akarok is most babát, meg nem is. Akarok, mert mindennél jobban szeretnék anya lenni, kezemben fogni a kisbabámat, megadni neki mindent, ami csak tőlem telik, jó dolgokra nevelni... Nem akarok, mert félek, mert csalódtam, és mert tudom, hogy a párom nem akarja. Ő egyelőre nem érzi magát készen erre, és eddig is csak miattam csinálta, de nem hiszem, hogy még egyszer rá tudnám beszélni..és nem is akarom, szeretném ha ő is úgy akarná, ahogy én...
2011. febr. 10. 22:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat és nagyon várom a többit is, mert nagyon el vagyok keseredve!!
2011. febr. 10. 22:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Bizony nagyon nehez amin atmentel,talan ettol vagy eretebb gondolkodasu.

Azert en vigsztallak.

Baratnomnek szinten ez a betegsege.

De ma mar 2 gyermek boldog anyukaja.Pedig neki azt mondtak hogy gyereke sem lehet.Az elsot 26 a masikat 32 evesen szulte.

Vannak meg csodak.

Ha gondolod beszelhetek vele,hatha tud neked segiteni.

Privatban elkuldhetem az email cimet,persze ha o is akarja.

2011. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy,igen élnék a lehetőséggel, jó lenne olyan valakivel beszélni aki hozzám hasonló helyzetben van, persze, ha ő is akarja!
2011. febr. 10. 22:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen szülnék amint lehet,mert lehet,hogy később is összejön és az orvosok tévednek,de lehet,hogy nem és akkor egész életedben bánni fogod.

Nem akarlak megbántani de a párodnak lehet még gyereke más nőtől is,semmi nem garantálja,hogy örökre együtt lesztek és ha rá vársz akkor lehet sosem ismered meg az anyaság érzését.Bocs ha megbántottalak.

2011. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Lehet kegyetlen leszek, de ezt gondolom.

Ha ilyen helyzetben lennék mindenféle képpen teherbe esnék. Nem szednék foggátlót mondjuk... De mindent meg lehet oldani ha akarják. Ha megnit terhes lennék a párom választhatna: vagy én a gyerekkel vagy egyik sem. Ha nem vállal ott a családom, aki segítene. De a párod is együtt érezhetne veled egy kicsit. Pont te írtad, h minden egyes műtéttel rontanak az esélyeden. Minden egyes mensi szintén ront. Tehát egyre rosszabb lesz. Ami azt jelenti, h ha megvárod amíg párod megérik az apaságra lehet már nem lehet.

Én úgy gondolom, h a babákakkor mennek el, ha nagyon nem akarják őket, márpedig tudat alatt én szerintem annyira szereted a párod, h képes lennél még várni is rá, és mivel tudod h ő nem akarja ezt sugárzod befelé te is. Vagy akkor ha beteg. Akkor viszont jobb is, bár fájdalmas, de jobb(tudom milyen, nekem is volt vetélésem)

De ezen túl lendülnék, letojnám mit akar a párom, mert ebbe a helyzetbe én lennék a fontos. Ő ott szórja el a magvait ahol szeretné, de nekem nem lenne ennyi esélyem.

Bocsi, ha durvának tűntem. Lelkemből szólt, mert utálom, amikor a nőt nem veszik figyelembe.

Még annyit, hogy igen, sokkal idősebb vagy a korodnál. Érettebb vagy, mert az élet így rendelte. Bár nem ilyen szempontból, de én is sokkal idősebb vagyok, min olyan 26 évesnek érzem magam.

Egy 22 éves, 9,5 hós kisfiú anyukája

2011. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
OFF: Utolsónak üzenem: a babák nem akkor mennek el, amikor nem akarják őket. Hány olyan gyerek születik, akit inkubátorba tesznek, kidobnak stb.? És hány olyan baba nem születik meg (köztük az enyém is), akit pedig tárt karokkal és szívvel vár(ná)nak a szülei?
2011. febr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor lehet lepontozni,de az én véleményem ez:

Tuti teherbe esnék vagy a páromtól,vagy mástól.Sürget az idő,és ki tudja mit hoz,én nem kockáztatnám.Valahol megértem a párod,valahol viszont nagyon elitélem,hogy nem támogat,hiszen tudja mit kockáztatsz.Neki lehet még gyereke mástól,neked nem biztos.Szerintem nem éri meg húzni az időt.

2011. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!