Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is jobban "fáj" a...

Másnak is jobban "fáj" a második terhesség?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokszor érzek fájdalmat, amikor a kicsi mozog bent. A lányomnál nem éreztem, csak azt, hogy mozog, de a fiamnál kifejezetten kellemetlen. Mindezek ellenére tündéri, ahogy mocorog, de ilyenkor egy pillanatra meg kell állnom, annyira belenyilall. Másnál is volt hasonló? 32 hetes kismama
2011. nov. 3. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.Ráadásul a hányingerem is hamarabb elmúlt,mint az első babánál(akinél végig hánytam a terhességemet).Most a 3. babára készülünk,remélem Vele is jó lesz minden.
2011. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Az első terhességtől azért félnek a nők mert nem tudják milyen lesz , a másodiktól meg azért mert tudják milyen...
2011. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, pont mint Te. (lány, most fiú) Alig várom, hogy kibújjon. 39 h km
2011. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is
2011. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok.

Mondjuk a fiam most nagyobb is jóval mint a lányom volt, és egészen más "stílusban" mozog.

2011. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igy volt. A hasam is joval tobbet kemenyedett.

De nekem a kemenyedeseket az okozta, hogy egyaltalan nem tudtam pihenni.

A mozgas pedig azert fajt jobban, mert sokkal tobbet es sokkal erosebben mozgott a masodik baba, mint az elso. Az elso nyugisabb volt, pedig o nagyobb is volt. A masodik viszont nagyon eros es aktiv.

2011. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Valamelyest megnyugtatnak a válaszok. Én is sokag keményedek, ma este egyadta kemény a hasam, mintha nem is akarna elmúlni, és éjjel is előfordul, hogy arra ébredek. No nem panaszkodom többet, lényeg, hogy egészséges legyen, a többi nem számít. :-)
2011. nov. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!