Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok, és...

30 hetes terhes vagyok, és egy számot nőtt a mellem. Most 75B-s. Mikor vegyek szoptatós melltartót? Milyen méretben? Kb: ha belövell a tej, az egy számmal nagyobb méretet jelent?

Figyelt kérdés
Jó a merevítős ? Sajnos amiben nincsmerevítő lecsúszik a mellemről a melltartó. Melyik a kényelmesebb a tiszta pamut, vagy az a másik fajta aminek nem jut eszembe a neve. Köszönöm a segítségeteket!
2009. febr. 11. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam egy- vagy két mérettel nagyobb volt jó, amikor belövelt akkor a kettővel nagyobb utána a másik. Szerintem pamutos jó, illetve a merevítő nélküli, nagyon kellemetlen lehet ha nyom a merevítő és esetleg be is gyulladhat tőle. ( Ha belövel és lesz tejcsi benne máshogy fog állni a cici és szerintem nem fog lecsúszni merevítő nélkül sem :) ) 1-2 mérettel nagyobb merevítő nélüli pamut volt számomra megfelelő és ezt tudom ajánlani.

jó babavárást!

2009. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én a saját jelenlegi körméretemben vettem szoptatós melltartót és vettem hozzá melltartó hosszabbítót

ilyet:

[link]


van ugyanitt olcsón szoptatós melltartó is, 2500 ft a két darabos csomag:

[link]


többször vásároltam már innen, jó minőségű volt minden

2009. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szió!


[link] nezz szet ezen az oldalon, itt kimondottan szoptatós melltartók vannak, 4 ezer forinttól. Én igazából merevítős és sportmelltartókat hordtam, és nagyon beleszerettem ezekbe, mert kényelmesek, és jól tartanak. (és egyaltalan: lehet kapni a méretemben, mert nekem 85b-ről 100bre ugrott fel :S)(előtej az még nincs, viszont marha érzékeny, és itt van olyan melltartó, amiben tudok aludni éjszaka, direkt arra való)

Még nem naluk vettem egy pamutot, az semmit se tart, és midnig szétnyilik (tudod, ilyen haromszog pantos, és a keret marad, a haromszog meg lejon, és akkor ott a hasadék, pedig nem kicsi), nekem [link] /termek/15 ilyenbol van ketto, nagyon szeretem oket, illetve van meg egy [link] /termek/2 ehhez hasonló (nem pont ilyen, csak ilyen nem volt a méretemben, ezért kaptam egy "kiserleti" modelt, ugyanilyen szabassal, ejszakara meg otthonra való, imádom), és nagyon jó anyaguk van, ami tart és nem szorít.


a nodokim szerint a mell folyamatosan no, nekem "ugrált", nott a 20-25. heten, meg a 30-33. heten (de itt mar nem olyan sokat, mint az elejen).


én ugy vettem, hogy nem a melltartó volt nagyobb, hanem csak a kosárméret, mert a hátunk átmérője már nem fog pozitiv iranyba valtozni.


arra vigyazz meg, hogy sokszor, ha olyan melltartót veszel, aminek a "háromszöge" szorít, akkor becsomósodhat a mell, mert elszorítja a melltartó, szóval inkabb legyen egy picit nagyobb, mint kisebb, ha nem vagy biztos a méretben.


illetve én még azt ajánlom, hogy vegyél egy olyat, amiben tudsz aludni, amolyan otthonit.


ÉS mindegyik legyen kényelmes :))

2009. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eredetileg nekem is 75B-s a melltartó méretem, most kismama boltban eladó segítségével választottam szoptatós melltartót és 90C-s méret kellett (a B-s is elég lett volna, de azt mondta a hölgy, hogy egyrészt még nőni fog a mellem, ha belövell a tej, másrészt kell a hely a melltartóbetétnek is)

34 hetes km

2009. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!