Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen bevadult a kisfiam a...

Teljesen bevadult a kisfiam a pocakomban, kb.3 órája. Lehet a fronttól? A ti babátok nem reagálja túl?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napsütéses napban olyan kis nyugodt volt, apró mozgásokkal. Most meg olyan, mintha kezét-lábát törné odabent a sok fickándozással.

36+1 hetes km


2011. febr. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

34+4 hetes vagyok, csak hogy belém is lehessen kötni....

Kb 2 napja nálunk is buli van a pocakban, de én nagyon szeretem, sőt, ha nem ilyen izgága, már parázok, hogy baj van, miért nem mozog. :)

2011. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

23 hetes :)

Nekem is igy van, van hogy 2 napig aludni is nehezen tudok, ugy ficereg. Aztan feltunoen nagy csond van...

Nem tudom ez mitol fugg amugy. Foleg ejjelente aktiv, nappal biztos alukal :)

2011. febr. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem a babám a 17. hét óta mozog és most így 21 hetesen hogy volt ez a front nagyon beindult és apa is érezte hogy mennyire mozog ja és látni is lehetett ahogy néztük hogy ott dudorodott vvalami amikor megmozdult most biztos azok a kismamák is észrevették hogy mozog aki eddig nem érezte:)de nekem mindíg annyira mozog akkor alszik amikor és lefekszek behelyezkedik akkor egy kis mocorgás és alszik
2011. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van. A front hatására alig mocorognak a fiúk odabent. Biztos ők is úgy fogják utálni a szelet, mint én.
2011. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hová tűnt a Kapitányom kedves válasza? :)

2011. febr. 12. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kitörölték. Talán nem kéne kitörölni, amikor tartalmazza a választ a kérdésre.
2011. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki törölte ki? Márt többször előfordult, hogy kerestem valakinek a válaszát, és nem találtam.
2011. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!