Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+3h. Kismama vagyok. Már...

14+3h. Kismama vagyok. Már 2-3 hete rendszeresen rémálmaim vannak, amiben halva születik a kisbabánk. Stb rémségek. Nálatok?

Figyelt kérdés
Sokszor arra kelek fel, hogy sírok álmomban, utánna pedig órákig tart megvígasztalódnom, hogy csak álmodtam és visszaaludni. Tudom hogy a kismamák a szülés előtt sokszor álmodnak rosszat. De már ennyivel előtte? Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek ez természetes? Előre köszönöm a válaszaitokat. Zsuzsa
2009. dec. 15. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam ilyeneket. Nyugodj meg! Ez természetes! Egyszerűen csak félted a kicsit. Ha megszületik és a karodban fekszik a kis picur az összes ilyen álmodat elfelejted:)

Most 2 éves a kisfiam és minden rendben van!

2009. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászóló vagyok. Én már az első pozitív teszt után álmodtam ilyeneket. Főleg, amikor az UH is megerősítette a tesztet. Ha lenyugszol, vizsgáltatod a babát és rendben találnak mindent, akkor ezek az álmok enyhülnek vagy el is múlnak. Hidd el!:)
2009. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, a terhesség velejárója, nem csak szülés előtt van ilyen. Sajna ez ilyen, sokat nem tudsz vele mit tenni...
2009. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is álmodtam,de nem tulajdonítok neki jelentőséget!Az én álmaim még soha nem váltak valóra,így nem is hiszek bennük!

Ne törődj vele,inkább a valósággal foglalkozz!!!

2009. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én mindig azt álmodtam a 13. hét környékén, hogy koraszülött lesz, nem lsz orra meg ilyenek...

nem nagyon törődök vele, az uh-n mindent rendben találtak...:)

2009. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak rémálmaim, a védőnő javaslatára minden este ittam egy forró kakaót, nem vagyok biztos benne, hogy ennek a hatására v. sem de kb. 1-2 hét után minden rémálmom elmúlt :)
2009. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmondtam, hogy egy esküvőre menet eindult a vetélés és egy kórházban, idegen helyen láttak el. Képzelheted mit éreztem, amikor másnap emailban kaptam egy esküvői meghívót....természetesen mint parás kismama, nem mentem el az esküvőre, de azon a napon megmozdulni is alig mertem. Persze semmi baj nem lett:-)

31. hetes mami

2009. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én sem akarok ezekkel az álmokkal nagyon foglalkozni. A forró kakaót azért kipróbálom. :-) Jó lenne nyugodtan és kipihenten felkelni amíg még tudok, nem pedig kisírva és zaklatottan.

Köszönöm. Zsuzsa

2009. dec. 16. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a citromfű tea segített. És terheseknek is lehet inni.

Éjszakánként álmomban sírtam, zokogtam, a férjem többször ébresztett fel emiatt. Kb. 2 hétig tartott, azóta csak ritkán jött vissza. A citromfű tea nagyon sokat segített nekem, délután és este ittam belőle 1-1 csészével.

28 hetes km.

2009. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is amióta terhes vagyok,állandóan rosszakat álmodok,szerintem ez is a hormonok miatt van!:)22 hetes km
2009. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!